Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, bakus1233 napisał:

Jednak masz przejściówkę na małego jacka. Z makbukiem grają gorzej??

Pożyczyłem przejściówkę od @szczurz.dwa dni temu.

Prosto z maka jest hartkor, jazda gołym tyłkiem  po asfalcie posypanym tłuczonym szkłem.

...a z tego LG/BO naprawdę już idzie słuchać.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eternal Seeker napisał:

Bo HD800 to b.dobre słuchawki są tylko z mało czym chcą dobrze grać :)

To tak jak kolumny Dynaudio. Bardzo dobre głośniki tylko jeszcze nikt nie wymyślił wzmacniacza który jest w stanie je napędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rafacio napisał:

To tak jak kolumny Dynaudio. Bardzo dobre głośniki tylko jeszcze nikt nie wymyślił wzmacniacza który jest w stanie je napędzić.

To tak samo jak z altusami. Bardzo dobre głośniki tylko jeszcze nikt nie wymyślił wzmacniacza który jest w stanie je napędzić.

 

??? dobra, poniosło mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Eternal Seeker napisał:

No faktycznie te na zdjęciu to s-ki :unsure:

No i czego się krzywi na moje misiaczki?

 

22 minuty temu, Rafacio napisał:

To tak jak kolumny Dynaudio. Bardzo dobre głośniki tylko jeszcze nikt nie wymyślił wzmacniacza który jest w stanie je napędzić.

Taaa...albo raczej nikt nie chciał takiego wzmaka sprzedać za kilka stówek.

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bakus1233 napisał:

To tak samo jak z altusami. Bardzo dobre głośniki tylko jeszcze nikt nie wymyślił wzmacniacza który jest w stanie je napędzić.

 

??? dobra, poniosło mnie :D

Bo Altusów nie da się napędzić właściwie....jak źródło wadliwe to...itd.:P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Mówisz?...a coś ludzie narzekają przecie na te otwarte Aeony ,że ostrawe na górze, za jasne...bez tych przekładek nie podchodź.

Chwalą ale raczej wersję :Pzamkniętą

 

Odwrotnie Soundman, odwrotnie... 

zamknięte jaśniejsze, otwarte baaaaaaardzo daleko od ostrości i jasności - to granie w stylu NH, HD650 ale dużo bardziej cywilizowane.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karmazynowy napisał:

 

Odwrotnie Soundman, odwrotnie... 

zamknięte jaśniejsze, otwarte baaaaaaardzo daleko od ostrości i jasności - to granie w stylu NH, HD650 ale dużo bardziej cywilizowane.

No tak, pewnie tak jest...tylko że Ty lubiłeś D7200 a ja nie znosiłem tak że...jak widać każdy inaczej słyszy....he,he.

Tylko po co te wkładki dorobili ,i to jak pamiętam po dwie aż na każdą muszlę?!..chyba nie bez powodu?

Bez wkładek ludzie mieli miny jak po cytrynie:lol:

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 2.03.2018 o 15:13, audionanik napisał:

Pożyczyłem przejściówkę od @szczurz.dwa dni temu.

Prosto z maka jest hartkor, jazda gołym tyłkiem  po asfalcie posypanym tłuczonym szkłem.

...a z tego LG/BO naprawdę już idzie słuchać.

Szczerze mówiąc, dla mnie ten B&O Play to było wielkie rozczarowanie. Kupiłem zachęcony dobrymi opiniami w sieci. Na mój słuch niestrawny dźwięk, ostrawa góra trochę, cofnięty dół. Im wyższa impedancja słuchawek tym to zjawisko się nasilało. Jako DAC był trochę lepszy, ale efekt rachityczności pozostał. Osobiście wole dźwięk z MacBooka (zwykły Air 2017) a już w konfrontacji z dobrym DACem czy CD Playerem to słabiutko. Co ciekawe to te "tłuczone szkło na asfalcie" właśnie pasowało mi do tego B&O. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aulait napisał:

Osobiście wole dźwięk z MacBooka

Podziwiam kolegę.

 

2 godziny temu, Aulait napisał:

Szczerze mówiąc, dla mnie ten B&O Play to było wielkie rozczarowanie. Kupiłem zachęcony dobrymi opiniami w sieci. Na mój słuch niestrawny dźwięk, ostrawa góra trochę, cofnięty dół.

Oczekiwałeś hajendu za trzy stówki, stąd rozczarowanie.

Nie twierdzę, że to mistrz, góra rzeczywiście ostrawa ale przy cenie 250/300pln (bo tak ludziska sprzedają nowe) można coś dopasować i tymczasowo pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audionanikto może Twoj model macbooka gra słabo :P :D

Ok, może słuchawki typu hd800 zagrają słabo i w to mogę uwierzyć, ale mniej wymagające jak np moje denony d2000 czy fostexy grają tak, że nie widzę sensu zakupu osobnego daca i jakiegoś wzmacniacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności