Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Żeby już nie było wątpliwości że to Soundmana to takie coś...he,he...dzisiaj miałem wolne...

 

SAM_0934.JPG

 

 

Eeee lipa taki fajny sprzęt a trunki takie badziewne, Soundman nie przystoi tobie takie tanie płyny pić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nauczony doświadczenie ostatnich lat, poczytam co będzie mieć Kolega @Soundman1200 do powiedzenia na temat słuchawek.... za 3 miesiące.

 

Jak opadną emocje świeżego zakupu i przyjdzie opamiętanie i szara rzeczywistość i czy jeszcze w ogóle będzie w ich posiadaniu, bo to odrębna historia. Stawiam tak 50 na 50, chociaż 50% to i tak za dużo :)

Niestety, dotychczasowe doświadczenie, pokazuje toczka w toczkę identyczną reakcję jak przy poprzednich 10 modelach słuchawek. W zasadzie to można by zrobić kopiuj - wklej i byłoby identyko. Więc pożyjemy, zobaczymy..... Bo póki co to jest takie samo pitolenie, jak nie przymierzając, Sławek by napisał: "ten telefon już na pewno sobie zostawię". No way :D

 

Edytowane przez SlawekR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pewnie to samo można by powiedzieć o sporej liczbie użytkowników na forum...he,he.

Też w ciągu roku zmieniają słuchawki kilka razy, nie ma słuchawek które są idealne, nawet Orfeusz pewnie by znudził po roku słuchania non-stop.

Jakby kasa nie byłaby problemem to zaraz bym zamawiał Focale Elear albo Staxy...

HD800s są fajnie bo wygodne i nie męczą nawet po kilku h, a dla mnie to priorytet jednak.

Ale równie fajnie bawię się przy Pineerach za 100zł, fun podobny w obu słuchawkach, cenowo przepaść...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne i broń Boże, nie traktuje tego jako przytyk. To po prostu opis realiów, człowiek jest tylko człowiekiem. Ja mam tak samo :)

Chociaż tej ostatniej części nie do końca rozumiem. "Jakby kasa nie była problemem". To przy HD800s nie jest, a przy Elearach by była, czy tam przy Staxach? Przecież w ujęciu całościowym i jedne i drugie wychodzą taniej. Swoją drogą, Elearów sam bym chętnie posłuchał z ciekawości, ale to temat na odrębną dyskusję.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundmanie, mówiłeś, że jakbyś miał kasę to byś kupił Świętego Grala w postaci Beyerów T1v2. A potem kupiłeś HD800s w zbliżonej cenie. Jak to tak. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karmazynowy napisał:

Soundmanie, mówiłeś, że jakbyś miał kasę to byś kupił Świętego Grala w postaci Beyerów T1v2. A potem kupiłeś HD800s w zbliżonej cenie. Jak to tak. :(

Niespodziewana kasa i człek z ciekawości czystej kupił HD800s, myślałem że zwrócę do sklepu szybko ale ...okazały się nad podziw muzykalne, co mnie zaskoczyło.

T1 rev2 nadal według mnie bardziej wyraziste i naprężone w przekazie, czystszy i lepszy bas.

Ale HD800s grają tak trochę jak planary czystością przekazu i odwzorowaniem  instrumentów , T1 rev2 bardziej techniczne.

Średnica jednak lepsza w HD800s,bardziej emocjonalna, choć nie słyszałem T1 z CMA600i. 

No i ta wygoda HD800s i uczucie grania jakby to nie były słuchawki tylko coś innego...

 

Dla Spawna, co to nie miałeś nigdy HD800 w rękach?

 

SAM_0936.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Palpatine napisał:

Jakby co to w dużych marketach "Auchan" Amber jest po 219 zł co uważam za dobra cenę. Nietety drugiego przedmiotu z Twojego zestawu nie miałem na uszach więc nic nie powiem, oprócz tego, że @vonBaron zgarnął mi pewną sztukę sprzed nosa ;)

 

O stówe za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności