Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Sennek to mistrz stylistyki i designów :P Wszystko co droższe musi być specjalnie udziwnione, od marmurowych klocków po supernowoczesny design HD800 przez jakby to nazwać ?luksusowe 598.   580jubilee też wymiatały :lol: Dobrze tylko, żeby producenci słuchawek projektując wizualną stronę nie zapominal o dźwięku...

IMG_0381+(Large).JPG

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ktoś z Sennka powiedział, że driver nowy, nie od HD700 http://www.superbestaudiofriends.org/index.php?threads/sennheiser-hd660s-speculation.5220/page-2#post-167244

 

2 minuty temu, bakus1233 napisał:

Kwestia gustu.. dla mnie hd600/650 ładniejsze od 660. W dodatku 660 kojarzy mi się z superluxami :D

 

Jeśli z nazwy to tak, bo z wyglądu to imo nie :P

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, oblivion napisał:

Sennek to mistrz stylistyki i designów :P Wszystko co droższe musi być specjalnie udziwnione, od marmurowych klocków po supernowoczesny design HD800 przez jakby to nazwać ?luksusowe 598.   580jubilee też wymiatały :lol: Dobrze tylko, żeby producenci słuchawek projektując wizualną stronę nie zapominal o dźwięku...

Właśnie za to cenię Sennheisera, że nie zapominają o zestrojeniu słuchawek nawet w (naj)tańszych modelach, przy okazji ergonomia ich słuchawek jest na co najmniej dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Vaiet napisał:

Szybkie pytango do zacnych jegomościów. Ktoś łączył może HD650 z AIM SC808 albo Aune X1S? :)

Łączyłem modowanego przez mikolaj612 SC808 z HD 600 za pośrednictwem mikolaj'612'owego Rapture. Zacne to połączenie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena MSRP 660S jednak nie jest wyższa niż HD650 :wub: (sprawdzane tu https://en-us.sennheiser.com/over-ear-headphones), czyli wcale nie powinny być droższe od HD650, chociaż znając życie to na samym początku, przy premierze cena będzie wyższa..

 

I nasuwa mi się jeszcze taka myśl, że faktycznie może być to niezły upgrade jak zapowiadają, a mniemam tak na podstawie, że nowsze wersje Sennków tych samych modeli grały lepiej, np. jak miało miejsce przy HD25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Frenchcore napisał:

Czy w HD660 S jest ten sam przetwornik co w HD650 ?

 

Noup, jest lekko przerobiony (bo inaczej by nie pasował do obudowy..) driver z hd700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szakovsky napisał:

Noup, jest lekko przerobiony (bo inaczej by nie pasował do obudowy..) driver z hd700.

Skąd info? Fang Bian tak Ci powiedział? :P

 

2 godziny temu, Frenchcore napisał:

Czy w HD660 S jest ten sam przetwornik co w HD650 ?

 

 

Przeczytaj tą i jeszcze najlepiej parę poprzednich stron...

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, oblivion napisał:

Skąd info? Fang Bian tak Ci powiedział? :P

 

 

Przeczytaj tą i jeszcze najlepiej parę poprzednich stron...

Nie, ale osoba która pracuje w branży :> 
Poza tym, wygląda tak samo, ma taką samą specyfikację... Ogólnie to na 98% jest driver z HD700.
Pewnie chcą wyprzedać drivery które wyprodukowali do HD700 i zrobić coś na nowym przetworniku zamiast 700'ek, coś ala HD750. Przynajmniej tak myślę  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szakovsky napisał:

Nie, ale osoba która pracuje w branży :> 
Poza tym, wygląda tak samo, ma taką samą specyfikację... Ogólnie to na 98% jest driver z HD700.
Pewnie chcą wyprzedać drivery które wyprodukowali do HD700 i zrobić coś na nowym przetworniku zamiast 700'ek, coś ala HD750. Przynajmniej tak myślę  

 

Ja na superbest.. czytałem jak wyżej pisałem, że ktoś z Sennka powiedział, że to nowy driver, a nie z HD700. W każdym bądź razie gość co ich słuchał znał zarówno 700 i 800 i stwierdził, że grają jak HD650 z lepszym basem. Że nawet jeśli to driver z HD700 to na szczęście w budzie z rodziny HD6xx brzmi blisko HD650 niż mniej lubianych HD700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, oblivion napisał:

 

Ja na superbest.. czytałem jak wyżej pisałem, że ktoś z Sennka powiedział, że to nowy driver, a nie z HD700. W każdym bądź razie gość co ich słuchał znał zarówno 700 i 800 i stwierdził, że grają jak HD650 z lepszym basem. Że nawet jeśli to driver z HD700 to na szczęście w budzie z rodziny HD6xx brzmi blisko HD650 niż mniej lubianych HD700.

Przecież Sennheiser nie powie, że z drivera z hd700 i budy od 20 letnich słuchawek skleili coś "nowego". 
Możliwe, że buda w HD700 była popsuta i psuła możliwości drivera, ale to nie zmienia faktu. 
Posłucha się na AVS i się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga, chyba coś jest na rzeczy, biorąc pod uwagę, że tylko wczoraj zarzucił zdjęcie zestawu HE1 z wrysowaną swastyką, no i patrząc na jego stopkę są praktycznie na samym dnie.. A Hifiman pewnie głównie stara się, by dogonić Sennheisera, jeśli chodzi o popularność i sprzedaż, dlatego wysłali agenta Szakovsk'iego, by zniweczył renomę Sennka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie dziwi.. Już prawie 3,5tysiąca od wczoraj.. A he4xx cały drop przeleżały i ile się sprzedało? Nieco ponad pół tysiąca chyba to było.

PS. Szakovsky staraj się bardziej, bo Hifimanowi wciąż bardzo daleko do popularności Senna :P

 

9 minut temu, Frenchcore napisał:

 

Zdjęcie nr5? A kabel targa się po ziemi :lol:

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze musi być jakaś wada....ehh, ciut za małe dla mnie HD800,niby w nie wchodzę na styk ale...

Ten dodatkowy cm rozstawu przyjąłbym z chęcią.

Dogiąć pałąka się nie da bo plastik za twardy,jeszcze coś pęknie.

Nie ma jak Beyery, doginasz pałąka i po kłopocie...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Zawsze musi być jakaś wada....ehh, ciut za małe dla mnie HD800,niby w nie wchodzę na styk ale...

Ten dodatkowy cm rozstawu przyjąłbym z chęcią.

Dogiąć pałąka się nie da bo plastik za twardy,jeszcze coś pęknie.

Nie ma jak Beyery, doginasz pałąka i po kłopocie...he,he.

Ty to masz uszy jak słoń xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności