Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Hd800 są sporo lepsze technicznie to prawda....ale muzycznie...to inny wymiar...miałem dwa razy HD800...jestem wariatem,wiem...ale muzyczny przekaz odbieram z 5lat świetlnych bezbłędnie....HD800 nie wysyła nic...sama technika...lipa... muzycznie przegrywają ze słuchawkami za 500zł...Compton ...przejrzy na oczy....

a raczej na uszy....

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah i w opisie "The Future of Audio".

Ale zresztą co tu mają zmieniać HD600 i HD650 są bardzo rozpoznawalne i chyba świetnie się sprzedają (na massdropie hd6xx rozeszły się w niewiarygodnym tempie), wyrobiły sobie markę od ilu już dziesięcioleci? :P

Poza tym jako "ulepszone" HD650, konstrukcja nie zmieniona by grało w podobny sposób. Nie wspominam o oszczędnościach, gdy nie trzeba na nowo obudowy projektować.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko pady dali lepsze , to główna wada ode mnie HD650, pady jak naleśniki się rozjeżdżają po tygodniu...ucho nie bardzo mi się mieściło w tej ciasnej szparce...

Nie ma jak HD800s, bliski ,obecny wokal, dobre dociążenie...nie jak w HE1000 że wokal hen daleko ode mnie...kurczę lepsze te HD800s od HE1000...he,he.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Ale z ceną pojechali.

W dolarach kanadyjskich to na nasze 2000 + polskie 30-40%

 

W tych słuchawkach nic nie da się poprawić. Gdyby tak zrobić to byłyby inne słuchawki już. A znaczek Senna na grillu kojarzyć ma się z badziewnością serii HD5x8(9). Spokojnie.

Edytowane przez matkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Compton napisał:

@Soundman1200 taką wypracował sobie taktykę sprzedaży, że nawet nie wrzuca ogłoszeń w komis.

A co, handlować niechcianym towarem to trza umieć. 

 

Ale mi dopiekł no, Compton cicha woda...a tu proszę ciemna strona mocy...he,he. Moja krew...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ceną aż tak źle chyba nie będzie, w tamtym sklepie Sennka 660S są droższe o 150$ od 600tek. Poza tym jest to MSRP, czyli w sklepach będzie taniej.

Tak wygląda postęp :P :
HD580 1994
HD600 1997
HD650 2003
HD660S 2017

Sennek na canjam się niby chwalił, że poprawili to na co ludzie narzekali, czyli możliwe, że dodali subbas i zdjęli/ograniczyli kocyk. Więc mimo wszystko taka cena jest w pełni uzasadniona, jeśli będzie tutaj subbas, nawet jeśli osiągną to prawdopodobnym kosztem średnicy czy midbasu, których odchudzenie im imo nie zaszkodzi.

PS. HE60 też miały taką obudowę.

4020807793_e196558e26_b.jpg

 

2 godziny temu, majkel napisał:

Po ostatnich wpisach porównawczych Kolegów wiem już wszystko. HD800s to denaturat, a HD800 czysty metanol.

 

Albo HD660 to pomalowane HD650 :lol:

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, oblivion napisał:

Sennek na canjam się niby chwalił, że poprawili to na co ludzie narzekali, czyli możliwe, że dodali subbas i zdjęli/ograniczyli kocyk.

 

Czyli więcej informacji na średnicy plus niższe zejście- nie mam absolutnie nic przeciwko, tym bardziej, że zazwyczaj czytelne i detaliczne średnie tony to także lepsza przestrzeń.

Jeśli tak by to miało wyglądać to pierwszy się ustawiam w kolejce. Może to "dynamiczna" odpowiedź Sennheisera na planary z przedziału 2,5-5kzł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Ale mi dopiekł no, Compton cicha woda...a tu proszę ciemna strona mocy...he,he. Moja krew...

 

3 godziny temu, audionanik napisał:

Eeee... nie bojaj nic, @Compton potrafi być niedobrusi:D, mi też kiedyś dał klapsa:ph34r:

Oj tam, oj tam, można sobie dać czasmi pstryczka w uszko, ale i tak przecież się bardzo lubimy :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, nsk napisał:

Postęp jak cholera u tego Sennka. Wypadałoby, żeby odpoczęli po tych ciężkich 23 latach intensywnych badań.

 

@oblivion na którym canjamie Sennek się chwalił?

 

Tegorocznym:

Plotka głosi, że nad 660S pracowali już w trakcie rozmów z massdropem. MD chciał ponoć czarne hd6xx, ale nie zgodzili się, bo mieli własne w planach, dlatego hd6xx są w takim kolorku jakim są:

042.jpg

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności