Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja wstępuję do klubu z Sennheiser Momentum AEG. Generalnie wolę ich słuchać z FiiO E10k Olympus2, aniżeli z aune t1 mk2 i FCLa.

Pomimo dużej dawki basu nie zbijają dźwięku w jedną masę.

Przyznaję, że są to chyba najlepsze słuchawki jakie miałem na uszach (spośród 598, HD 650 i Grado 325is).

Żałuję tylko, że w zestawie nie było standardowego kabla, bez pilota.

Gdybyście wiedzieli, gdzie taki mogę kupić, to proszę o linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten zwykły. Ebayowy jest lepszy.

http://www.ebay.com/itm/Replacement-Audio-upgrade-Cable-For-Sennheiser-Momentum-Over-On-Ear-Headphones-/310868241461

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wydasz 800 USD przeczytaj porównanie:)

 

http://www.stereophile.com/content/sennheiser-hd-580-headphones-slight-return

 

Jak widać Sennheiser wykorzystał niezły tryk - do obudowy z HD580 włożył jakieś tańsze przetworniki. A klient myśli, że ma jeszcze bardziej wypasioną wersję HD580 :P

 

Ogólnie szału bym się nie spodziewał z powodu samego ograniczenia wynikającego z technologii przesyłu sygnału - szumy i zniekształcenia psują wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie jak Sennheiser traktuje reklamacje padów? Mam na myśli pady w nowych słuchawkach. W moich (welurowych) jest coś jakby 2mm blizna.

Podejrzewam, że normalny człowiek nawet by tego nie zobaczył, ale ja...

To coś nie gniecie i nic z tego nie wyłazi. W tej chwili to bardziej mój uraz psychiczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jak widać Sennheiser wykorzystał niezły tryk - do obudowy z HD580 włożył jakieś tańsze przetworniki...

Wcale mnie to nie dziwi, przetworniki może nie tyle tańsze, co na pewno nie 300ohm (tylko pewnie ze 32), bo żeby je rozbujać to trzeba dużego napięcia, którego z bateryjek się nie uzyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy zaproponował mi model coś RS220 ? z tych bez przewodowych myślę spróbować mogę ale pewnie bez rewelacji....

Zakładam what lekkość zwiewność bez takiej kompresji z powietrzem o co kaman toż to bezprzewodowe zaglądam w google ahaaaa 150ohm :D

 

Jedną rzecz tylko sknocili nie zrobili dziur, bo mogli. System rozładowany wpinasz kable słuchasz dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...Jak widać Sennheiser wykorzystał niezły tryk - do obudowy z HD580 włożył jakieś tańsze przetworniki...

Wcale mnie to nie dziwi, przetworniki może nie tyle tańsze, co na pewno nie 300ohm (tylko pewnie ze 32), bo żeby je rozbujać to trzeba dużego napięcia, którego z bateryjek się nie uzyska.

 

Wiesz, impedancja to sprawa drugoplanowa. Chodzi o to, że napalasz się na wypasione słuchawki bezprzewodowe bo wyglądają jak HD580 a dostajesz coś dwie klasy gorsze. Ale z drugiej strony - kto bogatemu zabroni? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Czy ktoś z Was rozbierał HD560 Ovation? W necie znalazłem tylko porady jak zmienić pady, natomiast nie widzę nic na temat dobrania się do przetwornika.

Podobnie jak w HD 540 przetwornik jest trwale zintegrowany z kratownicą. Tylko trudniej się wciąga. Ja wypychałem przetwornik razem z metalowym grillem z muszli. Tylko najpierw wyciągnij wtyczki kabli z muszli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie chowające/wysuwające się lampki.

 

Zespolenie futerału z obudową wzmacniacza jak dla mnie chybione mocno.

 

Nie wydają wam się te 800 jakieś dziwne? HD800 gen 2? Czy to tak światło pada?

 

900x900px-LL-c4cd071c_FullSizeRender-7.j

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to jest całkiem realna opcja, skoro Beyer wypuścił nowe T1.

 

67507a70_IMG_4177.jpeg

 

Zamknięte jednak bezprzewodowe, fuj.

 

47148ae6_IMG_4192.jpeg

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności