Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

COWON X7 Firmware V2.11


Cowon

Rekomendowane odpowiedzi

Cool ... dzięki!

Każdy upgrade firmware'u to zawsze jakieś ryzyko. Miło byłoby wiedzieć, czy warto je podejmować :)

Z tego co zauważyłem nowa wersja oprogramowania V2,11 do Cowon X7,poprawiła szybsze włączanie odtwarzacza,jak również zdecydowanie poprawiła się głośność dźwięku,przed aktualizacją można było ustawić odtwarzacz na najwyższą głośność volume 40 i dało się wytrzymać,obecnie przy volume 25 jest już dosyć głośno nie wspomnę o volume 40.Tu jest duża poprawa,może coś jeszcze zmieniono,ale tylko to udało mi się dostrzec i wychwycić.

Edytowane przez Piotr Dankiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź, niestety dość pobieżną, wydaje się, że zmiany są faktycznie ekstremalnie kosmetyczne.

 

We just fixed small errors. As you know, X7 firmware has been improved several times and most of problems were already solved.

 

Opis Pana Piotra wskazuje jednak na coś innego, pytanie tylko z której wersji oprogramowania Pan Piotr korzystał przed zmianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z wersji V 2.09.Tak jak już pisałem w wersji V 2.11 po jej wgraniu głośność dźwięku została bardzo poprawiona, że na pełnym volume 40 jest o wiele bardziej głośno niż przy wersji V2.09. Druga rzecz o której też wspominałem to o wiele szybsze uruchamianie się odtwarzacza. W wersji V 2.09 po włączeniu odtwarzacza trzeba było czekać, aż przesuwająca się kreska dojdzie do końca w wersji V 2.11 przesuwająca się kreska praktycznie na samym początku,przy nie wielkim przesunięciu się uruchamia odtwarzacz,Czy więcej coś zmieniono na chwilę obecną nie umiem powiedzieć.Oprogramowanie V 2.11 wgrałem ze strony producenta Cowonglobal.com.

Edytowane przez Piotr Dankiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Korzystałem z wersji V 2.09.Tak jak już pisałem w wersji V 2.11 po jej wgraniu głośność dźwięku została bardzo poprawiona, że na pełnym volume 40 jest o wiele bardziej głośno niż przy wersji V2.09. Druga rzecz o której też wspominałem to o wiele szybsze uruchamianie się odtwarzacza. W wersji V 2.09 po włączeniu odtwarzacza trzeba było czekać, aż przesuwająca się kreska dojdzie do końca w wersji V 2.11 przesuwająca się kreska praktycznie na samym początku,przy nie wielkim przesunięciu się uruchamia odtwarzacz,Czy więcej coś zmieniono na chwilę obecną nie umiem powiedzieć.Oprogramowanie V 2.11 wgrałem ze strony producenta Cowonglobal.com.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności