Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Maya u5 vs SB X-Fi HD vs Prodigy CUBE do słuchawek


Rekomendowane odpowiedzi

chyba zdecyduję się na ath-a500x bo mogę kupić je za 400zł a w sklepach zaczynają się od 650zł,

ale czekam jeszcze na opinie innych w tym temacie: http://forum.mp3store.pl/topic/104132-suchawki-do-karty-prodigy-cube-usb-ath-a500x-vs-hi-2050-vs-inne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy osoby negujące Soundblaster'a X-Fi HD miały okazję go słuchać i konfrontować bezpośrednio z polecanymi konkurentami. Tak się składa, że przez ponad miesiąc miałem okazję słuchać i porównywać FiiO E07K Andes właśnie z tym produktem Creative'a i mam diametralnie inne spostrzeżenia odnośnie brzmienia, że o wyposażeniu nie wspomnę. SB podobał mi się bardziej pod każdym względem sonicznym od Andes. Nie jestem jednak w stanie wypowiedzieć się na temat architektury urządzeń, bo ich nie otwierałem. Jednakże to chyba brzmienie jest najważniejsze, a nie technokratyczny bełkot. Tak czy inaczej FiiO, które jest dobrym produktem, przegrało tę konfrontację i pojechało już do nowego właściciela. Zainteresowanych informuję, że konfrontacje odbyły się na Pavilionie dv7 z AKG K550 w komplecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam pytanko bo nie bardzo rozumiem te wszystkie technikalia:

Potrzebuję karty muzycznej do słuchania muzyki, oglądania filmów i mikrofonu do prowadzenia rozmów (zwykle skype). Obecnie podłączam słuchawki z mikrofonem do integry i taka jakość rozmów mi wystarcza.
Od pewnego czasu chcę nową kartę dźwiękową (miałem Asus xonar u1). Kupiłem nawet Maya u5 w zeszłym roku ale z powodu błędu nadawcy karta nie dotarła.
Powróciłem do tematu i wypatrzyłem podobno sporo lepszego Daca Fiio E10 ale z tego co wiem to będzie problem z mikrofonem bo musiałbym go podłączyć do intergry a komp widziałby jedynie E10??
Znalazłem jeszcze Prodigy Cube - drogi ze wszystkimi potrzebnymi wejściami i polecany Fiio E07K.
Jeśli e10 się nie nadaje? to z obu wymienionych wolałbym FiiO E07K bo można go czasem też zabrać ale... nie mam przekonania czy nie będę go psuł trzymając podłączonego ciągle do kompa i dalej nie wiem jak podłączyć mikrofon - czy poprzez wejście AUX?

 

Mógłbym oczywiście kupić FiiO E10 - odłączać kartę i podczepiać obecne słuchawki z mikrofonem do intergry ale to nie ma sensu, poza tym często ktoś do mnie dzwoni na skype i wtedy mam tylko kilka sekund na załozenie słuchawek i wyłączenie filmu, muzyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności