Skocz do zawartości

Kilka spraw dotyczących forum


Rekomendowane odpowiedzi

xar, wiesz, on ma misję. Wyśmiewa innych o zaangażowanie w sprawach forum, a sam namiętnie próbuje zbawiać świat. Czyżby ktoś inny jednak potrzebował wyjść czasami poza cztery ściany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że komentowanie przedmiotów wystawianych w komisie, bądź też innych aspektów sprzedaży nie naruszających regulaminu jest po prostu złośliwością. Z jednym wyjątkiem, kiedy to napotykamy przedmiot, którego cena jest wyraźnie zawyżona. Ale zawsze należy zachować jakiś poziom obycia i grzeczności.

Regulamin nie może być lekceważony, gdyż prowadziło by to do zwykłej anarchii, jaką napotykamy wśród niektórych gatunków zdezorganizowanych zwierząt padlinożernych.

Wszelkie podpowiedzi, sugestie i porady natomiast niczemu i nikomu nie szkodzą, a na forum udostępnione są odpowiednie kanały dzięki którym można takowe przedłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xar, wiesz, on ma misję. Wyśmiewa innych o zaangażowanie w sprawach forum, a sam namiętnie próbuje zbawiać świat. Czyżby ktoś inny jednak potrzebował wyjść czasami poza cztery ściany?

 

Zmieniać świat? Chyba sobie jaja robisz. Mam nadzieję, że kiedyś nie sprawdzisz sobie ceny jakiegoś produktu i natniesz na 'super okazję'. Nie narzekam na bujność mojego życia towarzyskiego, źle trafiłeś. Popatrz na ilość swoich postów ;). Pozdrawiam, człowiek z misją :lol:

Edytowane przez dawidtar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogę spać spokojnie. Na szczęście na świecie są tacy ludzie jak ty, którzy potrafią posługiwać się stronami typu "ceneo".

A co do reszty... Pozwól, że to po prostu przemilczę, bo emanuje z tego tak żałosne gimbusiarstwo, że dosłownie żal dupe ściska :)

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SunnyD: Tak przy okazji, sprawdź proszę czy masz zamknięty kod pogrubienia tekstu w sygnaturce, mam wrażenie, że jakimś cudem to przechodzi z Twojej sygnaturki na posty napisane niżej, stąd to pogrubienie czcionek innych postów znajdujących się pod Twoją wypowiedzią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SunnyD: Tak przy okazji, sprawdź proszę czy masz zamknięty kod pogrubienia tekstu w sygnaturce, mam wrażenie, że jakimś cudem to przechodzi z Twojej sygnaturki na posty napisane niżej, stąd to pogrubienie czcionek innych postów znajdujących się pod Twoją wypowiedzią :)

Pokaż. U mnie nie pogrubia...

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... U mnie przed chwilą mój post wyżej nie był pogrubiony, a teraz jest. Na SB też narzekali na czcionki, więc byłem pewien, że mamy wszyscy ten sam efekt.

 

Tutaj screeny:

 

attachicon.gifscrn 2.jpg

attachicon.gifscrn.jpg

 

Zgadza się, w każdym chyba temacie po poście Sunny'ego pogrubione zostaje wszystko pod spodem.

maciux :)

 

nobel-medal.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Co jakiś czas mam problem z wejściem na forum, pojawia się coś takiego:

https://lh3.googleusercontent.com/-jlMhzRMKUlA/Um6V19wbd_I/AAAAAAAADUU/Z9t1heHlR94/w1096-h685-no/Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.bmp

Nie da się wtedy zrobić nic, cały czas jest ten ekran. Trwa to przez parę godzin a potem wraca do normy.

Czy ktoś wie co jest tego przyczyną?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co jakiś czas mam problem z wejściem na forum, pojawia się coś takiego:

https://lh3.googleusercontent.com/-jlMhzRMKUlA/Um6V19wbd_I/AAAAAAAADUU/Z9t1heHlR94/w1096-h685-no/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.bmp

Nie da się wtedy zrobić nic, cały czas jest ten ekran. Trwa to przez parę godzin a potem wraca do normy.

Czy ktoś wie co jest tego przyczyną?

Pozdrawiam

Zresetuj router, aby przyznal Ci inne IP. Niektore z puli, chyba Orange, sa tu na forum poblokowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie przywrócny widok kto lajkował posta ? Powoli forum w ilości bugów dogania windows...

 

tak w sumie jakby się zastanowić... to jest to nawet dobra rzecz. Nie ma tak zwanej psychologii tłumu, że jak są 3 lajki to dam jeszcze i ja - bo inni dali. Jak ktoś uważa, że post wartościowy, to naciska i się właścicielowi nalicza. Minusów już nie ma, więc i anonimowych hejterów też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam!

Co jakiś czas mam problem z wejściem na forum, pojawia się coś takiego:

https://lh3.googleusercontent.com/-jlMhzRMKUlA/Um6V19wbd_I/AAAAAAAADUU/Z9t1heHlR94/w1096-h685-no/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.bmp

Nie da się wtedy zrobić nic, cały czas jest ten ekran. Trwa to przez parę godzin a potem wraca do normy.

Czy ktoś wie co jest tego przyczyną?

Pozdrawiam

Zresetuj router, aby przyznal Ci inne IP. Niektore z puli, chyba Orange, sa tu na forum poblokowane.

 

Dlaczego mam się bawić w resetowanie routera? Tak samo może to zrobić osoba, która dostała tego bana, więc pytanie po co banować IP z Orange? Więcej osób na forum ma z tym problem, ale z Waszej strony rozwiązaniem jest "zresetuj router"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności