Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kilka spraw dotyczących forum


Rekomendowane odpowiedzi

Lordzie, moim zdaniem chodzi tu o pewną otwartość i olewkę na bitsy. Ja nie zabieram głosu w temacie czy bitsy mają fatalny dźwięk czy w miarę przyzwoity bo nie słuchałem bitsów.

Dużo osób pisze, że mają przeciętny dźwięk. Dużo osób narzeka, że są za drogie w stosunku do jakości. Ale z drugiej strony można postawić podobnego typu zarzuty do innych słuchawek/playerów więc nie wiem skąd taki hejt na bitsy. Owszem ewidentnie widać że dużo osób je kupuje ze względu na modę - Ja tego nie kumam ale to ich sprawa. Dla mnie fatalne jakościowo są koszule Ralpha Laurenta i nie kumam ludzi którzy je kupują wydając na nie tyle kasy, ale nie będę hejtował tych koszul..szczerze wali mnie to (ale to jest moja subiektywna opinia).

Edytowane przez Krismarzyk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dalej będziemy "cierpieć" skoro bruno zdecydował w ten sposób. Może Fatso coś napisze i przypnie. On ma dar przekonywania i elokwencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ossomac? pisał że betsy majlsa dejwisa to dobre słuchawki a głuchy to on raczej nie jest, więc teoretycznie nie wszystkie betsy są badziewiem

 

Mies Davis Tribute tak samo jak Turbine to nie Beats tylko Monster. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jakiś sprzedawca nie ma pojęcia o czym pisze, to żaden dowód (a może chce wcisnąć BbdD gdzie się tylko da).

 

To jest zdjęcie pudełka "Milesów". Nic o drącym się doktorze nie ma.

 

MHMLD-RIECT_129656_PKG_FRONT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego banowania za beatsy nie będzie, temat można założyć, chętnie go sam przypnę a potem linkować w tematach, ktoś chętny na napisanie?

Ja się piszę na pisanie, ale dopiero w weekend. Bez problemu.

 

Słuchałem wszystkich modeli nausznych Beats. Niestety...

Edytowane przez nismovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden to może będziemy banować też posiadaczy kałachów, czemu? A bo kilka osób ma kaprys :/

Jak nie chcesz cierpieć to unikaj tematów o beatsach

 

@nismovsky no to naskrob coś w wolnej chwili, przyda się :)

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden to może będziemy banować też posiadaczy kałachów, czemu? A bo kilka osób ma kaprys :/

Jak nie chcesz cierpieć to unikaj tematów o beatsach

 

@nismovsky no to naskrob coś w wolnej chwili, przyda się :)

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalk 4

Nie stać Cię bruno, przyznaj się! :D

To ja bym poszedł dalej. Stworzyłbym skrypt, który na każde pytanie w dziale "co kupić" pisałby posta, jako pierwszą odpowiedź:

 

 

Dołóż i kup kałacha, a najlepiej superkałacha
.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być (na szczęście) :P
Wystarczy popatrzeć na znajomych muzyków, do których jeżdżę na sesje nagraniowe. O ile oni mają normalne zestawy, to ich ziomki lub partnerki zazwyczaj "wożą się" po studiu w wynalazkach Doktorka. Z czystej ciekawości prosiłem więc kilka razy o pożyczenie i potem żałowałem. Całość wrażeń jest chyba jasna, zwłaszcza jak spojrzysz, że zestaw iPod Video+Ety bardzo mi się podoba. W Beatsach uszy krwawią. Ale więcej napiszę w tym temacie zbiorczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświeżam i dorzucam jedną kwestię. Zadziwia mnie z jaką łatwością forumowicze łamią regulamin komisu, komentując oferty. Wydaje mi się że ostatnio proceder jest częstszy. Głównie chodzi o komentowanie cen wystawianych przedmiotów. Nic nam do tego, póki nikt nas nie chce oszukać. Jeśli nie znamy regulaminu to proponuję nagradzać nadgorliwych użytkowników ostrzeżeniami, bo zdaje się że na dzień dzisiejszy nie ma takiego zwyczaju.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tworzeniu tematu w komisie można by dodać obowiązkowe okienko do wypełnienia - cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę w komisie, ale raportuję również swoje posty. Po prostu szlag mnie trafia jak widzę jak się ludzie bezinteresownie wpierdzielają w cudze sprawy przy okazji łamiąc regulamin.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę w komisie, ale raportuję również swoje posty. Po prostu szlag mnie trafia jak widzę jak się ludzie bezinteresownie wpierdzielają w cudze sprawy.

 

Wyjdź czasami poza dom i zauważ, że jest coś jeszcze prócz forum internetowego. Przykre, że w tym wieku forum i egzekwowanie regulaminu jest dla Ciebie wszystkim.

Także raportuj sobie, komentuj, podnoś sobie ciśnienie, próbuj egzekwować regulamin poprzez takie posty i wkurzaj się, że nikt z tym nic nie robi, a warny i bany, które zostaną nałożone poprzez takie akcje mam w wielkim poważaniu ;)

I tak jak ktoś wyżej napisał - sam naruszasz regulamin, niezależnie od tego czy zgłosisz swój post - robisz bałagan ;)

A teraz zmierz sobie ciśnienie bo Ci żyłka pęknie :D

Edytowane przez dawidtar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zwracam uwagę w komisie, ale raportuję również swoje posty. Po prostu szlag mnie trafia jak widzę jak się ludzie bezinteresownie wpierdzielają w cudze sprawy.

 

Wyjdź czasami poza dom i zauważ, że jest coś jeszcze prócz forum internetowego. Przykre, że w tym wieku forum i egzekwowanie regulaminu jest dla Ciebie wszystkim.

Także raportuj sobie, komentuj, podnoś sobie ciśnienie, próbuj egzekwować regulamin poprzez takie posty i wkurzaj się, że nikt z tym nic nie robi, a warny i bany, które zostaną nałożone poprzez takie akcje mam w wielkim poważaniu ;)

I tak jak ktoś wyżej napisał - sam naruszasz regulamin, niezależnie od tego czy zgłosisz swój post - robisz bałagan ;)

A teraz zmierz sobie ciśnienie bo Ci żyłka pęknie :D

 

 

Żartujesz? Nieważne, czy ktoś wchodzi tu raz na ruski rok czy nie, czy wystawia tu ogłoszenie od święta, czy nie. Opinie na temat cen zostawiasz na PW do sprzedającego, jeżeli zamierzasz towar kupić, tudzież jak już bardzo chcesz wysyłasz wiadomość innej osobie zainteresowanej danym produktem.

Ogłoszenie jest ogłoszeniem, jeżeli masz w poważaniu bany, miej też w poważaniu oferty Twoim zdaniem nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zwracam uwagę w komisie, ale raportuję również swoje posty. Po prostu szlag mnie trafia jak widzę jak się ludzie bezinteresownie wpierdzielają w cudze sprawy.

 

Wyjdź czasami poza dom i zauważ, że jest coś jeszcze prócz forum internetowego. Przykre, że w tym wieku forum i egzekwowanie regulaminu jest dla Ciebie wszystkim.

Także raportuj sobie, komentuj, podnoś sobie ciśnienie, próbuj egzekwować regulamin poprzez takie posty i wkurzaj się, że nikt z tym nic nie robi, a warny i bany, które zostaną nałożone poprzez takie akcje mam w wielkim poważaniu ;)

I tak jak ktoś wyżej napisał - sam naruszasz regulamin, niezależnie od tego czy zgłosisz swój post - robisz bałagan ;)

A teraz zmierz sobie ciśnienie bo Ci żyłka pęknie :D

 

 

Żartujesz? Nieważne, czy ktoś wchodzi tu raz na ruski rok czy nie, czy wystawia tu ogłoszenie od święta, czy nie. Opinie na temat cen zostawiasz na PW do sprzedającego, jeżeli zamierzasz towar kupić, tudzież jak już bardzo chcesz wysyłasz wiadomość innej osobie zainteresowanej danym produktem.

Ogłoszenie jest ogłoszeniem, jeżeli masz w poważaniu bany, miej też w poważaniu oferty Twoim zdaniem nieopłacalne.

 

 

Tu nie chodzi o opłacalność, ale o to gdy ktoś wystawia używany przedmiot za kwotę wyższą niż za produkt nowy dostępny w sprzedaży. Moim zdaniem to zwykłe oszustwo.

Oczywiście piszę ogólnie, nie w kierunku konkretnych osób, bo mój post w komisie był błędny - z racji tego, że wystawione kolumny w komisie były dwie, a oferta nowej (co dla mnie do tej pory było niezrozumiałe) na ceneo to już jeden monitor, nie dwa. Gdybym miał coś do kogoś to wyznaczyłbym palcem, nie tak jak nie potrafi tego zrobić użytkownik all999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności