Skocz do zawartości

Kilka spraw dotyczących forum


Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy dałoby się wprowadzić jakąś weryfikację obrazkową - captcha do rejestracji na forum? Spam-boty w statusach potrafią być naprawdę upierdliwe, a i moderatorzy mieliby mniej roboty.

 

2. Czy można naprawić kodowanie w powiadomieniach e-mail? Świat byłby piękniejszy gdyby można było po ludzku odczytać PW z poziomu maila, zamiast krzaków (cały czas mam wrażenie, że ktoś mnie wyzywa na PW :P )

 

3. Coś jest nie tak z działem "Wzmacniacze słuchawkowe" w "DAC/AMP". Po ostatnich przemeblowaniach nie wszyscy mają do niego dostęp - nowa treść nie pojawia się w "ostatnio dodane", no i poznikało sporo tematów z tego działu.

 

Dzięki :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 To plugin łączący forum z np FB.

 

2 Nie przeszkadza większości i działa. Ale tu się zgadzam bo PW czasami się wysypuję, więc pocztą to taki backup skrzynki PW.

 

3 Być może już w archiwum, gdyby tak nie robiono forum miało by OGROMNA bazę danych zbędnych tematów których i tak mało kto odwiedza. Gdyby były one faktycznie wartościowe to OK, ale jak tworzone są tematy bardzo podobne, wpisy mało treściwe to jest sens trzymać taki temat? Pamiętaj że MB na serwerze też kosztuje a każdy temat coś zajmuje.

 

PS były temat po aktualizacjach stworzone chyba przez MARIO (główny admin forum). Tam ludzie zgłaszają błędy do poprawy.

PS2 ja też popieram naprawę forum.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 To plugin łączący forum z np FB.

 

2 Nie przeszkadza większości i działa. Ale tu się zgadzam bo PW czasami się wysypuję, więc pocztą to taki backup skrzynki PW.

1. Nie każdy ma konto na fb i nie wszyscy chcą łączyć konta i udostępniać forum swoich danych.

 

2. Jak działa, jak nie działa. Jeśli PW jest pisana po polsku, jest nieczytelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram również postulaty, w szczególności nr.2. Na prawdę miło jest mieć możliwość normalnego odczytania z poziomu maila, szczególnie poza domem, kiedy maile pobiera telefon, nie trzeba się logować na forum. Chociaż teraz właśnie trzeba, bo odczytanie wiadomości napisanej z polskimi znakami jest mega trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Czy możemy na forum wprowadzić dyskryminację dla słów Beats Audio, Monster Audio, Doktor Dre ? Zapisać w regulaminie zakaz pytań o te "słuchawki" ? I napisać podpięty temat dlaczego tak jest ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę poważnie Kris. To staje się nudne. Niech fani Bitsów stworzą własne forum i kiszą się we własnym sosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co nam getto pod bokiem ? Będziesz tam zaglądał ?

 

Naturalnie, raz w tygodniu z uzi:) A tak poważnie, to nie jest forum audiofilskie, nie uważam żeby banowanie nieświadomych młodych użytkowników, którzy znają tylko bitsy było dobrym rozwiązaniem. Bardziej przeszkadzają mi idiotyczne, mobilne sygnaturki, niż "gimbusy" (no offence:)

Edytowane przez all999
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest także słuszne. Ale "wycięcie" tych g... Z forum uważam za dobry pomysł. Jest mnóstwo słuchawek, także tanich, które zaspokoją potrzeby każdego. A kto chce ulegać modzie, niech ogląda TVN Style.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej...nie przesadzajcie z tymi bitsami. Nie stac Was to hejtujecie;)

Spoko. Już raz coś takiego usłyszałem :D

 

Proponuję jeden podwieszony temat o tytule "Dlaczego słuchawki Beats by Dr Dre to SYF?" i wrzucenie tam takiego kompedium beznadziei oraz przenoszenie tam wszelkich zapytań o te słuchawki. Z "odtwarzaczami MP4" pomogło, więc może i tu się uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne od głupoty powinno być (Beats Audio)

A czemu głupoty? Ja tego nie rozumiem, że Beats są nierozsądne nie znaczy że trzeba najeżdżać na osoby które chcą je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności