Skocz do zawartości

Kilka spraw dotyczących forum


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Witam!

Co jakiś czas mam problem z wejściem na forum, pojawia się coś takiego:

https://lh3.googleusercontent.com/-jlMhzRMKUlA/Um6V19wbd_I/AAAAAAAADUU/Z9t1heHlR94/w1096-h685-no/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.bmp

Nie da się wtedy zrobić nic, cały czas jest ten ekran. Trwa to przez parę godzin a potem wraca do normy.

Czy ktoś wie co jest tego przyczyną?

Pozdrawiam

Zresetuj router, aby przyznal Ci inne IP. Niektore z puli, chyba Orange, sa tu na forum poblokowane.

 

Dlaczego mam się bawić w resetowanie routera? Tak samo może to zrobić osoba, która dostała tego bana, więc pytanie po co banować IP z Orange? Więcej osób na forum ma z tym problem, ale z Waszej strony rozwiązaniem jest "zresetuj router"...

 

Ja nie mam dostępu do takich narzędzi na forum, więc radzę Ci po prostu jak umiem - sam tak robię. Nie rozumiem oburzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie planowałem się rejestrować ale chciałem tylko wspomnieć że wygląda na to że macie na forum znaną infekcję IP.Board która przekierowuje odwiedzających z Google i innych wyszukiwarek na spamerski adres 'url4short' (robi to raz na 10h żeby było zabawniej).

 

Więcej info pod adresem:

http://peter.upfold.org.uk/blog/2013/01/15/cleaning-up-the-ip-board-url4short-mess/

 

Jeżeli nie ufacie linkowi to wygoglujcie 'url4short IPB'

 

Nie zauważyłem żeby na forum ktoś o tym wspominał (jako że większość użytkowników zapewne używa zakładki nie wyników wyszukiwania google) więc pomyślałem ze wypomnę ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko o lajki teraz ciężko, bo po co dawać coś, czego nie widać... toteż "best answer" spotkać niezwykle trudno, choć wartościowych i pomocnych wypowiedzi na forum nie brakuje. Tym bardziej zamiast 'like this' powinno zostać wprowadzone znane dobrze z innych for 'pomógł', które się już nie tyle samej wypowiedzi tyczy, co jej autora. Z resztą po co ja to piszę... i tak mario ma gdzieś to forum... i ani prośby, ani groźby, ani nawet modlitwy nie pomogą ;>

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up było już od jakiegoś czasu przy postach o dużej ilości "lajków".

 

 

zakładam, że to o czym piszesz to "Popularny post", pojawia się gwiazda przy poście powyżej 10 lajków (dawniej plusów)

 

Czegoś takiego jak "best answer" nie widziałem jeszcze ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co ja zauważyłem, to best answer i answered są w "co kupić". Może je chyba dać osoba, która założyła temat. Ale tak naprawdę żodyn nie wie, jak to naprawdę działa. Żodyn.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mysle, ze bardziej, niz modlitwy przyczynily sie do tego prosby moderacji skierowane do Mario :)

 

Nie znasz się, Moherowy Jimmi dał radę..
A, to sorry :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "best answer" to nagrodzenie postu najlepiej ocenionego przez autora tematu.

To co innego niż popularny post za 10+ likeów.

 

Co śmiesznego można sobie jako autorowi samemu przyznać taki "best answer" :D ale to pikuś.

 

Mam pytanie czemu kolejny raz zmieniła się ikona forum na pasku zakładek ?
No i przy okazji tu też napomnę chyba jakoś z rok temu został wprowadzony nowy skin nadal jasny a ciemnego jak nie było tak nie ma .... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko wiesz firma sama sobie wystawia opinie, bo olewa prośby. Jak by nie było sklep jest kojarzony z forum bo są pod tym samym szyldem więc jak sie dba o użytkowników tak sie ma klientów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkusz ale czy ja to do ciebie i innych niebieskich mówię personalnie ??
Masz/cie jakieś korzyści z obrotu sklepu ??

 

No nie, czytaj ze zrozumieniem :)

Czerwoni mają takie uprawnienia.

 

Wiesz jak sie nie dba o klientele to klientela odchodzi do konkurencji, a dziury w silniku forum przez pół roku to zwykłe olewanie tematu...
Czemu się o to dopraszam (już nawet nie proszę) bo chronię swój wzrok i póki co, moje prośby są w dddd.

Polecam poużywać poczytać tydzień forum z ciemnym czarno szarym skinem zobaczysz różnice

 

Od palącej bieli wysychają gałki oczne, ci co siedzą sporo przy ekranie wiedzą o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności