Skocz do zawartości

E2 uwalony?


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moją E-dwójeczką. wczoraj, jak ładowałem muzykę na niego, to wyskoczył mi błąd. zatwierdziłem, patrzę, że się zawiesiło kopiowanie. odłączam E2 i odpalam go. zapala się zielona dioda, podłączam słuchawki, ale nic nie leci. resetuję, odpalam i znów to samo. podłączam pod kompa, chwilę czekam i zielona dioda 'pyknęła', sprzęt znaleziony przez kompa, lecz nie jako E2, jak zawsze, a jako 'pamięć masowa'. co gorsze, nie odpala mi w ogóle go, pokazuje info 'podłącz urządzenie do komputera'.

 

załadowałem go na maxa i zostawiłem, aż się rozładuje, po czym naładowałem od nowa. dalej to samo. co więcej, jak go włączę, to już się nie da go wyłączyć, chyba, że resetem

 

ściągnąłem Cowon Firmware Update z koreańskiej strony, ale nawet nie znajduje E2

 

miał ktoś podobny problem i zna rozwiązanie?

Edytowane przez Blay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie, bo nie mogę go odpalić. daję go pod kabel, chwilę czekam i komp daje sygnał, że znalazł urządzenie. wchodzę w mój komputer i pokazuje mi 'pamięć masowa', ale nie da się w to wejść, bo pokazuje 'podłącz urządzenie do komputera'. niby widzi, że jest, ale nie czyta zawartości :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niet :|



ehh, próbowałem chyba wszystkiego, usuwałem z systemu i instalowałem na nowo... co więcej, manager urządzeń normalnie widzi go jako Cowon E2. czas się pożegnać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam dwa tak uwalone cowony e2... Leżały sobie w szafce od roku, teraz kombinuję jak je naprawić. Zna ktoś sposób? Może jakiś serwis, który by mi to zrobił? Z tego co mi się zdaje, trzeba od nowa wgrać sterownik pamięci.

Gdy próbuję go włączyć, zielona dioda miga raz, po czym zaczyna świecić. Dopiero reset go wyłącza. po podpięciu do komputera zapala się najpierw zielona, po sekundzie czerwona dioda oznaczająca ładowanie. Po naładowaniu zapala się zielona.

Komputer wykrywa odtwarzacz jako cowona e2, nie ma jednak dostępu do jego pamięci. Oba e2 figurują jako dyski wymienne i są ukryte w moim komputerze. Gdy próbuję je otworzyć otrzymuję komunikat "włóż dysk do stacji dysków". Żaden program nie chce mi ich sformatować.

Edytowane przez Pashiotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności