Skocz do zawartości

Beats'y Solo HD genialny fake czy oryginał?


kurwes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem, że temat oryginalności beats'ów z alledrogo był wałkowany wiele razy, jednak znalazłem ostatnio słuchawki w niskiej cenie, jednak wyglądają identycznie, jak oryginały, o ile to w ogóle to podróby, których naoglądałem się naprawdę wiele. Link ---> http://allegro.pl/monster-beats-by-dr-dre-solo-hd-white-s-n-org-gw-i3156029069.html Co zwróciło moja uwagę, to nalepka/metka/czy co to jest na kablu. Jak dotąd na podróbkach z allegro (i nie tylko) nie widziałem takowej, a na oryginałach wiele razy. Znajdują się w foli, podróbek w foli też nie widziałem. Oprócz tego oczywiście numer seryjny. Sprzedawca nawet porównuje swoje słuchawki do zdjęć fake'ów. Jedyne co tu nie pasuje to cena. Co prawda jest uzasadniona likwidacją sklepu w UK, ale napisać można wszystko... A jakie są wasze opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbki. Nowe w usa kosztują 200$ więc jakim cudem ktoś może mieć je tak tanio. Oryginale nòwki ostatnio sprzedałem za 500 co wg mnie jest ceną niską chociaż i tak za dużą jak na jakość tych słuchawek.

 

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i kolejne nadzieje psu w d.... ;)

ciekawe kiedy pojawi się następny tego typu wątek? zauważyliście? one są jak głowy Hydry. ciągle odcinane, tępione, ekserminowane przez ludzi z odrobiną zdrowego rozsądku, a jednak powracają, odrastają, jak by były nieśmiertelne...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podczepić temat, tak jak jest podczepione ostrzeżenie w dziale Giełda i napisać, że większość tych Beatsów z allegro, tablicy to psiocha, ale dzwiękowo nie rózni się niczym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna prosta zasada kupowania beatsow, no moze dwie ...

 

Nowe: tylko w zaufanym i znanym ( w którym ludzie wiedza, ze oryginały to oryginały, a nie prawie jak oryginały ) sklepie, roznica ceny miedzy AOS czy innym autoryzowanym sprzedawca maks. 200 zł ...

 

Używane: tylko z papierkiem z w.w. sklepu, od zaufanego albo chociaz otwartego na propozycje sprzedawcy ...

 

KIEDY LUDZIE TO ZROZUMIEJĄ?! Choc lepiej by najpierw zrozumieli jakie beatsy to shit ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie zauwazyles może, że są plastikowe ?

 

Poza tym nie padło tam ani razu słowo 'oryginalne' w żadnej formie...

 

A wgl, czy ktoś normalny sprzedawałby dwie pary słuchawek wartych razem ~1100 zł za 200zł?

 

Ludzie myslcie czasem logicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawostka - właśnie chciałem wejść na stronę http://www.beatsbydre.com/headphones/beats-solohd/beats-solohd,default,pd.html i Kaspersky mi ją zablokował :D Normalnie jak wierny pies, chroni swojego właściciela :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności