Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 200 złotych.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę kupić słuchawki nauszne do 200 złotych. Będę ich używał do słuchania muzyki "na mieście", tudzież w czasie podróży. Muzyka, którą preferuję do Rock, Hard Rock, Metal i wszystkie jego odmiany. Źródło dźwięku to SE Xperia Neo V z aplikacją PlayerPro. Chcę żeby były nie za duże i wygodne. Niestety nie mam doświadczenia w tych sprawach, więc bardzo liczę na Waszą pomoc!!

Edytowane przez michalx987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , też miałem podobny temat tylko z większym budżetem ( do 400 zł) i wybrałem Cresyn C750H można je dopaść za 260zł, audiofilem nie jestem ale mogę ci powiedzieć że biją na głowę ( nie wiem czy to dobre porównanie doków do nausznych ... ale cóż) Sound Magic E10m ( ponoć bdb grające, dałem ponad 2 stówy za nie około rok temu , aktualnie są zepsute ) i biją je na głowę we wszystkim .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam ten sam telefon i tak, jak Ty szukałem doń słuchawek. Testowałem dziesiątki modeli i między HD439, a KPP nie czułem ogromnych różnicy. Po prostu sobie nie radzi, na taczce od razu słychać , co w trawie piszczy. :)

 

Teraz się przymierzam do kupna K420 najbardziej, może Ci przypadną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100zł sensowne nauszne do napędzenia z telefonu jakie znam to Maxell Retro DJ i Renkforce CD340. Ewentualnie jeszcze Philips SHP2700, ale one są duże (Renkforce tez są duże) i półotwarte. Jak się nie boisz modowania, albo chciałbyś mi zlecić to zakup używane Philipsy SHL8800 - po modzie rewelacja (jak na swoją cenę). Jeszcze z tanich po modzie niezłe są Vivanco SR180.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności