Skocz do zawartości

Cresyn AXIS C555H/S


Cresyn

Rekomendowane odpowiedzi

Cresyn Axis C555H/S
Następca bardzo popularnego modelu C550H. Tym razem producent włożył sporo wysiłku nad poprawieniem stylizacji słuchawek oraz samego brzmienia.
cresyn_c555s_-_black_ear-pad-21854920-xtra4.jpgcresyn_c555s_-_silver_ear-pad-21854921-xtra4.jpg
Nowa seria podobnie jak poprzednia charakteryzuje się sprytnym systemem składania co niewątpliwie stanowi istotny atut w słuchawkach przenośnych. Sprawnym ruchem ręki można złożyć słuchawki i rozłożyć. Nowe C555H wykonane są z aluminium, szczotkowanego na muszlach, w kolorze czerni lub srebra. Dzięki temu prezentują się perfekcyjnie, a w kontakcie bezpośrednim dają poczucie obcowania z produktem wysokiej półki.
cresyn_c555s_-_silver_ear-pad-21854921-xtra2.jpg
C555H/S mają rozszerzone pasmo i scenę. Grają mocno i dynamicznie. Bas jest tutaj wyjątkowym atutem. Świetna izolacja, lekka konstrukcja i wygodne miękkie poduszki sprawiają iż są to idealne słuchawki przenośne na miasto. Niezależnie jakiej muzyki słuchasz i z jakiego źródła dźwięku korzystasz, będziesz zadowolony z tego wyboru.
ori-casque-cresyn-c555h-axis-argent-2026.jpgori-casque-cresyn-c555h-axis-noir-2025.jpg
Dane techniczne:
Typ konstrukcji: Dynamiczne , Zamknięte
Głośniki : Ø 40 mm
Impedancja : 40 Ω
Dynamika : 110 dB/mW
Max. Moc Wejściowa : 500 mW
Pasmo przenoszenia : 10 ~ 21,000 Hz
Długość kabla : 1.2 m
Wtyczka: 3.5mm pozłacany mini-jack

Wersja S to wersja z pilotem umożliwiającym obsługę smartphone'a lub ipoda/iphone'a.

 

F000736421_01.jpgF000736421_04.jpg



Test słuchawek w forumowym magazynie Boom nr. 8-9

 

89.jpg

 

Link gdzie można pobrać Booma'a :

http://forum.mp3store.pl/topic/71102-boom/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki owszem fajne i ładnie grające, ale niestety pałąk w nich pęka w pozycji złożonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile one różnią sie od c550h jakością pałąką, ale w moich c550h po 3 tygodniach pękł jedna z tych zaślepek łączących część plastikową i metalową pałąka - a u mnie różnica jest taka że może poza 2 czy 3 razami na samym początku, w trakcie użytkowania wogóle ich nie składałem, w pracy i w domy leżały sobie rozłożone na półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie na forum było wspomniane o 2 egzemplarzach C555h i w obu pałąk połamany. Co do 550h to tez były w komisie z połamanym pałąkiem.

Jakoś nie wierzę w to udoskonalanie - musieliby chyba z silikonu zrobić, żeby nie pękało przy takich obciążeniach, albo ze stali ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystałem ze swoich c550h przez 1 godzinę rano i przez 1 godzinę wieczorem w tygodniu roboczym przez 3 tygodni i mi pękł ten "cycek". dodam, że nie nosiłem czapki na słuchawkach, a słuchawki były w pracy i w domu dokładane na półkę na której leżały sobie swobodnie. więc ja się z nimi obchodziłem bardzo delikatnie a mają usterkę już po 3 tygodniach! jak dla mnie to stanowczo za krótki czas aby takie rzeczy się zdarzały; rozumiem rok, ale nie 3 tygodnie! boję się pomyśleć co będzie dalej.

dodam tylko co bardzo istotne - jak dlamnie grały bardzo fajnie i pomimo tego feleru (jak wrócą z reklamacji z merlina) chciałbym ich używać dalej i mam nadzieję że wytrzymają mi teraz chociaż kilka miesięcy.

jeden mały mankament który mają to trzeszczące plastiki - WD40 za bardzo nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam testowe sklepowe słuchawki oba modele, które przeszły naprawdę wiele 550 maja już chyba 1,5 roku a 555 ok 8 miesięcy - obie pary zaliczyły mega jazdy po redakcjach, testerach itp. Na 550 zero śladów, na 555 jedna rysa i lekkie ukruszenie na pałąku - od upadku.

Ja wiem, że każdy z was czuje się wyjątkowy i jak awaria sprzętu przytrafia się akurat tobie to nie jest miło. Jednak odsetek uszkodzonych słuchawek w przypadku tych modeli jest znikomy. Mimo tego zaraz po zgłoszeniu uszkodzeń pałąka przekazaliśmy temat do producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności