Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Wybór słuchawek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z wyborem słuchawek.
Przeczytałem wiele recenzji na tym forum i ostatecznie wybór padł, no właśnie, nie padł.
Mam dylemat między słuchawkami NuForce Ne-700x a Soundmagic E10, obydwa modele mają bardzo pozytywne recenzje. Słucham głównie elektroniki, dubstepu, trance'u, czasem jednak lubię też jednak posłuchać rocka, soundtracków. Domyślam się, że raczej nie ma słuchawek uniwersalnych - najważniejsza elektronika.
Odtwarzacz to Sansa Clip+, ew. Samsung Galaxy S+ z PowerAmp.

Jeśli macie jakieś inne pomysły na dobre słuchawki dokanałowe do 200zł, to z wielką chęcią poczytam opinie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kameo4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno E10 lepiej zgrywają się z Clip'em+, choć niektórzy sądzą, że jest na odwrót. Ja od siebie polecę E10, bardzo FUN'owe słuchawki. Czystość dzwięku i bass powala, nawet na Sonyericssonie Elm.. Dokładnie wczoraj i przedwczoraj miałem ten sam problem, wybrałem drugi raz E10. Z tego co wyczytałem, mają po prostu inny styl grania i jednemu mogą się podobać te, a drugiemu te.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności