Skocz do zawartości

Sony Ericsson Yari


Zorad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewne pytanie co do mojego SE Yari. Warto bawić się w przejściówki żeby podłączyć lepsze słuchawki? Czy może te dodane w zestawie grają na tyle, na ile pozwala telefon i nie warto szukać lepszych? Trochę irytuje mnie to "rozgałęzienie" przewodu (jedna słuchawka ma dłuższy kabel, a druga znacznie krótszy), dlatego pytam o sens ewentualnej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto !
Jest to model U100i czyli z serii Unlimited co samo w sobie jest czymś dobrym.

Użytkowałem ten telefon przez 2 lata i dźwięk jest zadowalający, słuchałem większość okresu użytkowania przez Sennheiser HD201. Jak na "zwykły" telefon to warto dołożyć te kilkanaście złotych. Co do samego telefonu, bardzo polecam, mam do niego sentyment. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na serie Unlimited to strasznie limited są te słuchawki ze względu na brak normalnego gniazda słuchawkowego :P

 

Jakoś pół roku temu kupiłem SL HD681 - używam ich do odtwarzania muzyki na komputerze gdy odpalenie wieży odpada. Na integrze grają całkiem dobrze (NIBY jakość HD. Niestety nie mogę podłączyć karty dźwiękowej... karta graficzna zasłania 2 sloty PCI, a chłodzenie chipsetu uniemożliwia podłączenie jej do PCIe x1... cóż za ironia... osoba która zajmowała się projektowaniem tej płyty głównej powinna dwa razy puknąć się w czoło zanim wysłała projekt do masowej produkcji), ale do telefonu wolałbym jakieś mniejsze słuchawy. Nie ukrywajmy, że w tych Superluxach małokto wyglądałby jak ktoś inny niż uciekinier z zakładu dla obłąkanych :P. Do jakiej kwoty powinienem dobierać słuchawki przy takim źródle? Nie ukrywam, że nie chce szaleć finansowo, ale może akurat jakaś recenzja zachęci mnie do zakupu droższych słuchawek. Siostra ma MEElectronics M2, ale to dokanałówki które niestety według mnie są niezbyt komfortowe (dziwnie się czuję z "zatkanymi" uszami). Możliwe, że to kwestia modelu lub przyzwyczajenia, ale kto to to tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności