Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Azusa Super Bass vs. Panasonic RP-HJE120E-K vs. Sony MDR-


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukiwałem słuchawek do telefonu komórkowego i komputera. Miałem ograniczony budżet, sięgający maksymalnie 40 zł. Wiem, że w tej cenie nie można było spodziewać się cudów. Z opisywanej trójki wybrałem Azusa Super Bass, ponieważ miały pozłacany styk, szalenie wygodny płaski kabel i najszersze pasmo przenoszenia. Z Panasów zrezygnowałem, ponieważ mają paskudny design (to się dla mnie liczy), bardzo cieniutki i delikatny kabelek oraz niklowane złącze. Z kolei Sony mnie do siebie nie przekonało, ponieważ spotkałem się z opiniami, że marnie wygłuszają dźwięki z otoczenia, a na tym mi zależy. Dodam, że mój znajomy ma Azusy i bardzo je sobie chwali. Może z niektórymi aspektami przesadziłem (np. uważając, że pozłacany styk miażdży ten niklowany), ale i tak uważam, że w związku z moimi potrzebami dokonałem odpowiedniego wyboru. Najbardziej cenne będą dla mnie odpowiedzi posiadaczy którychś z tych słuchawek.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zmieścisz się w budżecie. Skoro na Panasy nie chcesz spojrzeć to oprócz Awei chyba nic ciekawego już ni ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności