Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Beats by Dr Dre Studio vs. SMS Audio by 50 Cent vs. Soul by Ludacris S


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to mój pierwszy post, a więc siemanko :)

Mam pytanie do użytkowników forum, które słuchawki byłyby najlepszym wyborem, nie chodzi mi o inne, tylko jeden model z tych:
Beats by Dr Dre Studio
SMS Audio by 50 Cent SYNC

Soul by Ludacris SL300WB

Aktualnie posiadam właśnie Beats Studio i chciałbym je wymienić na któryś z tych modeli lub zostac przy beatsach, nie chcę innych słuchawek, ponieważ mnie nie interesują :)

Pozdrawiam Adam :))

P.S. Jezeli te modele są aż tak ch***we to dajcie jakieś inne, aby miały dominujacy bass, ale nie za bardzo tak, żeby jeszcze inne tony były nieprzygłuszone. Do tego trochę Design się tez liczy, poniewaz chodzę w słuchawkach wszędzie
Cena to tak zbliżeniowo ~550 zł

Edytowane przez Gural_707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co innego do 550zł(zakup Fiio E3) z DUŻYM bass'em, ale nie przytłumiajacym inncyh tonów ? Chodzi też trochę o Design, bo słuchawki uzywam codziennie, a zawsze się poruszam, do szkoły itp :)

Edytowane przez Gural_707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jakie inne, już pisze, że SkullCandy Odpadają, może jakies ładne AKG (K518LE już miałem, nie chce 2 razy tego samego ) :)
Edit: Zastanawiam się nad AKG K619DJ, one mają odpinany Kabel ? a jak wyglada dźwiękowo, po k518 mam miłe wspomnienia dźwiękowe, czy w 619 jest lepiej ? :)

Edytowane przez Gural_707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatsy kosztuję 550 pln? :o drogie podróbki kupiłeś :D

kupiłem uzywane :) ale w 100% Orginalne, aktualnie ma je teraz potencjalny kupiec :)

 

Wracając do pytania, jakie słuchawki byłyby dobre do do słuchania dużej ilości Rapu, Crunku, częściowo Rocka i trochę Elektroniki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może te nowe Cresyny:

http://forum.mp3store.pl/topic/100712-nowe-cresyny-nauszne-c750h-i-dokanaowe-c520e-zdjcia/

 

Mało o nich wiadomo, ale to miałybyć właśnie słyu na poziomie beatsów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chciałbym coś lepszego niż poziom Beatsów .. :), coś czystszego i ładnie wyglądającego, wpadły mi w oko tak jak wcześniej wspominałem AKG K619DJ oraz teraz zauważyłem Aerial7 Tank DIY :) Co o nich sądzicie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jakoś mnie na sennheisery nie ciśnie, bardziej na jakieś AKG? :)
No a budżet mam ograniczony, ponieważ wyciągnę ze swoich zasobności MAX 600zł, z tego ma iść jeszcze 50zł na FiiO E3 :)
Bardzo przypadły mi do gustu AKG K619DJ oraz Aerial7 Tank DIY Co o nich myślicie ? :)

EDIT: Wygodny byłby odpinany kabel i włąśnie tym dominują Aerial'e :D

Edytowane przez Gural_707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności