Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 100zł +- 20zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem NIE. Słuchałem je u kumpla. Ja już wolę Maxelle :)



Możesz pomyśleć jeszcze nad Philips SHL 3000, ale nie mogę Ci zagwarantować, że zagrają tak genialnie jak zmodowane Maxelle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracisz ale ich się chyba zepsuć nie da :D

 

Tu masz o modowaniu : (proste jak drut) http://forum.mp3store.pl/topic/91224-mod-maxell-rdjrebrandy-min-brainwavz-hm3/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się uda wylicytować to bierz te Denonki :) A jak nie to Maxelle (moduj, wygrzej z 50h i ciesz się z mądrze wydanej kasiorki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100zł to na pewno, 150zł też ok, ale trzeba już wiedzieć, że się je lubi. Od czasu do czasu pojawiają się na allegro za 179zł, bo są dodawane jako gratis do jakichś kin domowych czy mini wież. To wciąż jest przyzwoita cena, a ceną w salonach nie ma się co sugerować, bo denon zawsze ma je wygórowane....

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, denonki aktualnie są poza moim zasięgiem finansowym. Co byście innego polecili? Te maxelle mnie jakoś nie przekonują wyglądem, nie są aż takie brzydkie, ale piękne też nie. Soniaki dzisiaj kumplowi przyszły, no jak dla mnie tak tragicznie nie grają, lecz słuchałem na nich pół piosenki, także ;) Może coś z licytacji, co dość często się pojawia? Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundmagic P30 z empikowej promocji http://forum.mp3store.pl/topic/100325-promocje-w-empiku/ - gdzieś jeszcze są białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu kupiłem w Euro Trust Urban Revolt headset Cyanide FX (jakoś tak :D ). W necie mało o nich piszą, kupiłem w ciemno i powiem tak: Słucham tylko i wyłącznie rap i jak dla mnie te słuchawki mają aż za dużo basu. Kupiłem je za 109 zł, wyglądają ok, są bardzo wygodne, chociaż te druciki sł€żące do regulacji nie wyglądają na solidne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle nie wyglądają. U mnie również ciągle by rap leciał, no zobaczymy, poczekam na opinię innych. Na razie się skupiłem na tych Soundmagickach P30. Dzisiaj najprawdopodobniej je będę miał, jak w Toruniu będą w Empiku, bo kumpel miał mi kupić, a jeżeli nie no to czekam do czwartku, ponieważ z forum 2 osoby mają być i wtedy również może któryś by mi zakupił. Jeżeli to nie wyjdzie to będę musiał coś z neta zamówić, chociaż najbardziej wolałbym teraz te P30 ;\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności