Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniacz Objective 2 by Nwavguy – wyższy poziom rozważań.


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchałem na O2, HD600 Manuelowych z jakimś lepszym kabelkiem.

Nie pamiętam dokładnie, chyba Jimmiego i było Ok. Nudno bo nie lubię Senków i ich prezentacji, ale mocowo tragedii nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu, fajna ta przebudowana wersja. :)

 

Oczywiście, że da się lepiej niz oDAC+o2 i będzie to nawet słychać. Sam Nwavguy chwalił się, że ma w domu DAC za 1000$. Chodzi o to, że różnice w górę są stosunkowo niewielkie. Taki combo za rozsądne pieniądze pokrywa większe zapotrzebowanie, uwzgledniając szeroki zakres słuchawek i realizacji. Jest optymalne można powiedzieć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za linkowanie do innego forum, ale spłodziłem małą recenzję z wrażeń użytkowych i odsłuchowych mojej wersji O2+ODAC:

http://www.audiostereo.pl/objective2-odac-by-nwavguy_127413.html

Może komuś się przydadzą te informacje :)

Dzięki za artykuł.Prosto i jasno napisany.

forum.mp3store ma dział testów gdzie mogłeś też go wrzucić.

Na audiostereo żadnej "gooownoburzy" na razie nie widzę.

Ciekawe co działoby się u nas ?

;)

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sorry, za linkowanie do innego forum, ale spłodziłem małą recenzję z wrażeń użytkowych i odsłuchowych mojej wersji O2+ODAC:

http://www.audiostereo.pl/objective2-odac-by-nwavguy_127413.html

Może komuś się przydadzą te informacje :)

Dzięki za artykuł.Prosto i jasno napisany.

forum.mp3store ma dział testów gdzie mogłeś też go wrzucić.

Na audiostereo żadnej "gooownoburzy" na razie nie widzę.

Ciekawe co działoby się u nas ?

;)

 

 

Mogę tą recenzję i tutaj napisać :)

Tylko nie wiem czy jest sens, skoro w zasadzie oficjalny wątek o O2+ODAC już istnieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzji danego sprzętu może być kilka przecież, nie ma chyba co do tego jakichś przeciwwskazań.

 

Swoją drogą, ładnie wygląda O2 w wersji JDS Labs. Jeżeli chodzi o ODAC'a, to się kiedyś nad nim nawet zastanawiałem, ale jako że to DAC USB, to szybko porzuciłem myśl kupna. No ale w obecnych czasach dla większości to kto wie, może to być całkiem dobry wybór w swojej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności