Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne za +/- 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w moim pierwszym temacie!

Poszukuję słuchawek nausznych (chciałbym, aby zakrywały ucho a nie tylko do niego przylegały), najlepiej zamkniętych, ponieważ niechciałbym nikomu przeszkadzać i sam nie lubię kiedy mi coś przeszkadza :). Będę ich używał głównie w połączeniu z komputerem, czasami z odtwarzaczem (telefon mi za niego służy, aktualnie jest to iPhone). Na komputerze zastosowania raczej ogólne - muzyka, filmy, pograć też lubię (w sumie jak cos robie na stacjonarnym komputerze to głównie gram). Jeśli chodzi o muzykę jakiej słucham to punk rock, alternatywny rock czy też ten "tradycyjny" rock - nie metal, żadne techno, electro, house'y itd. Będą to chyba najdroższe słuchawki jakie do tej pory kupiłem (nigdy jakoś przywiązywałem do nich wagi i to był błąd :P) Nie ukrywam, że nie znam się na słuchawkach i nie będę tutaj zgrywał jakiegoś speca. Jedyne co wypatrzyłem to AKG K272 HD, jednak nie wiem czy to dobry wybór i cena troche wysoka. Wolałbym się doradzić tutaj na forum, bo może dostanę coś lepszego i/lub tańszego. A może do moich niezbyt wygórowanch wymagań starczą słuchawki pokroju Sennheiser HD 380 Pro?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi

 

A co powiecie na Brainwavz HM5 ?

 

nikt nie może odpowiedzieć? Może za mało precyzyjnie opisałem ?

Edytowane przez Haqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do rocka powiadasz? może zwróć uwagę na shure shr 440?

 

ja mam 240, czyli niższy model, i jestem bardzo zadowolony

 

co do wymienionych przez cb, nie wiem, nie słuchałem żadnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności