• 0
patmal

słuchawki za ok 750pln

Pytanie

Tak jak w temacie jakie słuchawki za ok 750pln mam teraz ultrasone pro 750 ale mają dla mnie za mało basu i zdecydowanie za ostrą górę.Szukam czegoś z dużą sceną dźwiękową najlepiej na poziomie 750 i z potężnym basem dobrze jakby miały więcej basu niż cal.

Słucham trance/elektoniki źródło to ha info da 1

Ogólnie myślałem nad DT770 pro 80ohm,ale nie wiem czy to zagra lepiej niż pro 750.Może nie tyle co lepiej ale na tym samym poziomie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4 odpowiedzi na to pytanie

Recommended Posts

• 0

Denon D2000, mają dużo basu, i świetną scenę, myślę, że z ha info da1 dały by radę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Tak ale trochę ponad budżet zawsze wydawało mi się,że denon trochę przecenia swoje produkty,d2000 gra bardzo podobnie do cal ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Używane w dobrym stanie kupisz w tej cenie.

Tak masz racje denon przecenia swoje produkty, te słuchawki nowe powinny kosztować 800zł a nie 2x tyle, ale zresztą nie tylko słuchawki denona tak mają ;)

D2000 gra inaczej od CAL, w cal nie ma basu, w d2000 jest go dużo, jednak niczego w brzmieniu on nie psuje, d2000 maja dużą scenę, pięknie słychać jak instrumenty są rozmieszczone :) to zrobiło na mnie największe wrażenie w tych słuchawkach.

Dobrze by było jak byś miał możliwość odsłuchu słuchawek, bo możliwe, że w tej cenie znajdziesz coś lepszego dla siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Za 800zł lepszego basu i sceny nie znajdę,ale nie wiem czy znajdę za 800zł w dobrym stanie denony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta