Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] słuchawki za ok 750pln


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie jakie słuchawki za ok 750pln mam teraz ultrasone pro 750 ale mają dla mnie za mało basu i zdecydowanie za ostrą górę.Szukam czegoś z dużą sceną dźwiękową najlepiej na poziomie 750 i z potężnym basem dobrze jakby miały więcej basu niż cal.

Słucham trance/elektoniki źródło to ha info da 1

 

Ogólnie myślałem nad DT770 pro 80ohm,ale nie wiem czy to zagra lepiej niż pro 750.Może nie tyle co lepiej ale na tym samym poziomie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane w dobrym stanie kupisz w tej cenie.

Tak masz racje denon przecenia swoje produkty, te słuchawki nowe powinny kosztować 800zł a nie 2x tyle, ale zresztą nie tylko słuchawki denona tak mają ;)

D2000 gra inaczej od CAL, w cal nie ma basu, w d2000 jest go dużo, jednak niczego w brzmieniu on nie psuje, d2000 maja dużą scenę, pięknie słychać jak instrumenty są rozmieszczone :) to zrobiło na mnie największe wrażenie w tych słuchawkach.

Dobrze by było jak byś miał możliwość odsłuchu słuchawek, bo możliwe, że w tej cenie znajdziesz coś lepszego dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności