Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 100 zł Trance,House,Techno


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ! Chciałbym się was poradzić jakie słuchawki są najlepsze w przedziale cenowym od 100-120 zł. Ostatnio posiadałem Panasonic RP HT-161. Były to moje pierwsze. Nie byłem z nich zadowolony, ostatnio się popsuły, więc postanowiłem kupić sobie nowe. Pytanie, jakie ? Chodzi mi o wysoką jakość dźwięku, mocne basy. Nie słucham rapu itd. Głownie słucham Trance,House, Techno itp. Jakie słuchawki do gatunku muzyki są najlepsze ? Nie chcę jakiegoś "szajsu". Poprzednie Panasonic, fatalne... Kabel cienki, 2m długości :/ Wszystko sie zwijało, plątało... Jakie marki polecacie ? Proszę o fachowe porady, i nie mówcie, że za tą cenę nic nie kupię, ale przykro mi, nie stać mnie na droższe w tej chwili. Z góry dziękuję.

 

Myślałem o Sony MDR - ZX300, Retro DJ, MDR - ZX100. Może znacie jakieś inne modele ? Proszę o porady. Z góry dziękuję.

 

Chciałem dodać, że z reguły podczepiam je pod laptopa. I czasami pod telefon Nokia c5-03, bez sensacji ;/



Pomoże ktoś ? Nie wiem które będą najlepsze pod laptopa i telefon nokia c5-03, zależym mi na jak najlepszej jakości dźwięku. Któreś z Sony ? Maxell Retro Dj ? Może jakieś inne ?

Edytowane przez Bloomberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności