Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne <190zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :)

Właśnie przymierzam się do zakupu słuchawek.

Interesują mnie tylko nauszne.

Muzyki będę słuchał na Samsungu Galaxy S+.

Jeśli chodzi o rodzaj to wszystko prócz metalu.

Rozważam m.in. AKG K518DJ.

I tu rodzi się pytanie czy w ogóle mój smartfon pociągnie te słuchawki?

Chciałbym dobrać jakieś słuchawki w granicy do 190 zł, które nie wymagają

super źródła do grania na dobrym poziomie (wiadomo, jak najlepiej :D ).

Jestem otwarty na propozycje z Waszej strony :lol:

Prosiłbym o pilną odpowiedź gdyż mam zamiar zakupić je jutro.

Z góry dziękuje za odpowiedź i rady odnośnie słuchaweczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem MH3 na uszach, również świetnie grają, ALE:

1. może mam dziwne uszy, ale te słuchawki w ogóle nie chciały mi się dobrze na nich układać, nie mogłem znaleźć wygodnego ułożenia
2. ludki na forum piszą, że tak sobie izolują, więc jak chcesz używać w tramwaju cyz autobusie weź to pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up up

Wezmę pod uwagę Twoje spostrzeżenia.

 

@up

CAL! niestety są za drogie, poza tym chyba mój samsung nie dał by im rady ^_^

 

Maxellki dosyć ciężko jest dostać, jedynie przez allegro.

Dalej zastanawiam się jakie słuchawki wybrać, akg k518dj czy maxell retro dj czy jakieś inne.

Ważne jest dla mnie by wystarczającym źródłem dla przyszłych słuchawek był mój smartfon.

W przyszłości być może pomyślę nad odtwarzaczem, jednak narazie mam inne wydatki.

Dlatego poszukuję właśnie takich "niewybrednych" słuchawek.

Ew. czy warto jest dopłacić do akg 518 tą stówkę czy brać maxell retro za jakieś 70 zeta?

Czy różnica w dźwięku jest na tyle duża?

Wciąż czekam na nowe propozycje, a nóż może mnie zainteresują jakieś inne ciekawe grajki,

którym sprosta mój S+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Sennheisery HD205 - wytłumiają na podobnym poziomie jak K518 a brzmienie wg mnie sporo lepsze od niemodyfikowanych K518, bardziej naturalne z lepiej wybrzmiewającą górą, basem wyraźnym, ale nie wszechobecnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perul serio mówisz z tym tłumieniem w HD205? Nie wiedziałem, że tłumią aż tak dobrze.

HD205 akurat nie miałem, ale ludzie piszą, różne sprzeczne opinie. Co do AKG to bywa różnie, jednym pasują innym nie. Z całą pewnością mogę potwierdzić, że mocno trzymają się głowy i chodzi mi o docisk do uszu. Mi w nich przeszkadzał pałąk, ale wygoda to kwestia osobista. Warto sprawdzić przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat i nie wiem już co kupić czy akg k518dj czy sennheiser hd-205? Co lepiej zagra na S+?

A co powiecie o tych:

http://www.morele.net/sluchawki-denon-ahd-310r-bk-510948/

Czy są lepsze od akg oraz senek?

SGS plus da sobie rade także i z tymi?

Edytowane przez Mikser95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są po prostu słabe, modele 310 i 510 to jedne z najmniej udanych konstrukcji denona, ja nie mogłem tego słuchać szczerze mówiąc. HD205 nie słyszałem, akg fajne, mocno basowe, ale trochę za małe na mój wielki łeb <_<.

Jeśli chodzi o Denona to lepiej już p372, aczkolwiek moim zdaniem akg to lepszy wybór.

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udane czy nie ale na zewnątrz sprawują się rewelacyjnie , dźwiękowo jakoś nie odbiegają tak jak tutaj co nie poniektórzy piszą. Są dość przyjemne , nie mają żadnych słabych punktów , ot takie firmowe , dobrze izolujące i grające na dobrym poziomie słuchawki i kulturalnie wyglądające .

 

Ktoś tutaj zapomina że mówimy o słuchawkach do telefonu.... a nie pod wzmacniacz słuchawkowy do domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Denonów nie słuchałem przez dłuższy czas, powiedzmy po 3-4 utwory, w salonie Denona, przy okazji sprawdzania czy d1100 mi podejdą, żeby nie wywalić kasy w błoto. p372 miał kolega, ale ostatni raz je słyszałem ze 3 miesiące temu. Do porównania miałem co prawda tylko doki se215 i sp51. Na mnie niestety oba modele zrobiły negatywne wrażenie (D310 i D510). A podpinałem je pod vedię a10 i cowona e2. Chociażby CAL które miałem jakiś czas temu brzmią dla mnie o niebo lepiej, tak samo akg w moim odczuciu zjadają jedne na śniadanie, a drugie na deser... Choć są gusta i guściki jak mówią :).

@Mikser95 Jeśli masz możliwość to najlepiej sam przesłuchaj te słuchawki. AKG są w praktycznie każdym saturnie do przesłuchania, w mediamarkt też powinny być. Denony też w saturnie ostatnio widziałem, 310 i p372.

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zamawiał dziś albo jutro te słuchawki i cały czas się zastanawiam co kupić czy akg k518dj czy denon ahd 310r bk ? Zastanawiam się ewentualnie czy nie wydać trochę mniej na słuchawki ponieważ na s+ i tak nie wykorzystam ich pełnych możliwości. Poszukałem trochę tańszych modeli i chciałbym poznać wasze opinie o tych "nisko-budżetowcach". Czy będą znacznie odbiegać jakością dźwięku względem akg czy denonów (oczywiście używając jako plejerka mojego samsunga :D)? Poniżej kilka modeli:

-sennheiser hd 202;

-koss porta pro;

-panasonic rp dj s400aek;

-audio technica ath sj11;

-Audio-Technica ATH-T200;

-cresyn cs hp500 czarne lub czerwone;

-pioneer se m290;

Czy możecie powiedzieć które z powyższych będą jakością najbardziej zbliżone do akg k518/denonów 310/senek 205 ?

Jeśli różnica w dźwięku będzie niewielka to wydam trochę mniej i kupię coś tańszego.

Liczę na Waszą pomoc i dziękuje za opinie :)

Ostatnio byłem w MM, niestety dźwięk na słuchawkach był kiepski nawet tych po 500zł (prawdopodobnie bardzo złe źródło lub niska jakość piosenek). Niestety narazie nie mam możliwości sprawdzenia słuchawek...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koss porta pro są dźwiękowo nawet ponad K518DJ ale to słuchawki otwarte z zerową izolacją od otoczenia. Z Cresynów słyszałem C510h - bardzo pozytywnie je odebrałem, no i sporo droższe C555h, ale w nich pałąk lubi pękać, za to dźwięk pierwsza klasa - recenzję masz w boomie http://forum.mp3store.pl/topic/96468-kolejny-numer-boom-pazdziernik-2012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności