Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Ciężki wybór i pytanie (~150zł)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam dylemat, które słuchawki wybrać słucham głównie rocka i metalu czasem jakiś dubstep i chciałbym się dowiedzieć od bardziej doświadczonych użytkowników jakie słuchawki lepiej się nadadzą do tych gatunków, zależy mi też na wytrzymałości kabla, słuchawek jak i jack' a.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i inne propozycje.

 

PS. Czy wszystkie SoundMagic E10 mają już "nowy" kabel podobny do tych z Brainwavz M1/ProAlpha?

 

 

Źródłem: telefon (Motorola Defy), później może clip+ lub clip zip

 

 

Edytowane przez zielony01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wszystkie sklepy oferują E10 w tej nowszej wersji. Jeśli któryś sklep ma spore zapasy ze starej dostawy to w pierwszej kolejności muszą się tego pozbyć. Polecam Ci kupić słuchawki w dobrym sklepie np. mp3store, w opisie aukcji masz info co kupujesz, poza tym możesz napisać wiadomość i na pewno szybko udziela Ci odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy jest dźwięk, a nie wyposażenie :)

Ja Ci nie powiem bo nie słuchałem ani jednych ani drugich więc nie chciałbym Cie wprowadzić w błąd, ale być może słabszą jakość dźwięku chcą wynagrodzić akcesoriami i ludzie na to lecą ? nie wiem :)

Ja w przyszłym tygodniu też będę kupował doki i będą to E10.

 

Ps. Jak chesz miec pewność, że dostaniesz interesujące Cie słuchawki to napisz do kolegi z forum o nicku "kurop".

Edytowane przez stawek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności