Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowe Sandiski I Nieporządany "prezent"


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z licznymi dublującymi się tematami... Krótka instrukcja. Jeżeli nie możesz usunąć plików wgranych na odtwarzacz.

 

1. Spróbuj w obu trybach ("Auto Detect" i "MSC" w setting->USB)

2. W opcjach folderów ustaw "pokazuj ukryte pliki i foldery".

3. Jeżeli nie udało Ci się usunąć mimo to, znaczy to, że prawdopodobnie nie masz odpowiednio aktualnej wersji WMP (wymagane minimum 10).

4. Z autopsji wiem, że w pirackich Windowsach odtwarzacz działa tylko w trybie MSC, tak więc, aby usunąć niepożądany prezent należy udać się do kogoś kto ma oryginalny system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sanse e250, tam tez byly wgrane piosenki i bardzo latwe jest je usunac. Wystarczy wlaczyc nasza Sanse w trypie MTP i wlaczyc Windows Media Playera 10. Po synchronizacji bez problemu te nutki mozna wykasowac :D Wystarczy troche pomyslec :)

 

 

 

No i mamy odpowiedź... Tak też podejrzewałem.

 

 

 

Wystarczy trochę pomyśleć, że ktoś może nie mieć WMP10 i nie może/nie chce mieć ;) Nie będę się bawił w alternatywne drogi tylko pewnie skoczę do jakiegoś kumpla który to "cudo" ma i wywalę jak player wróci z serwisu...

Edytowane przez ignacy007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy odpowiedź... Tak też podejrzewałem.

 

Wystarczy trochę pomyśleć, że ktoś może nie mieć WMP10 i nie może/nie chce mieć ;) Nie będę się bawił w alternatywne drogi tylko pewnie skoczę do jakiegoś kumpla który to "cudo" ma i wywalę jak player wróci z serwisu...

 

A czemu trafil do serwisu jesli mozna wiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy odpowiedź... Tak też podejrzewałem.

 

Wystarczy trochę pomyśleć, że ktoś może nie mieć WMP10 i nie może/nie chce mieć ;) Nie będę się bawił w alternatywne drogi tylko pewnie skoczę do jakiegoś kumpla który to "cudo" ma i wywalę jak player wróci z serwisu...

 

A czemu trafil do serwisu jesli mozna wiedziec?

 

Pisałem o tym w innym topicu... Odmówił posłuszeństwa, zaczął się wieszać a potem w ogóle nie chciał się włączyć.

 

W dodatku obudowa trzeszczy... Nie słyszałem, żeby ktoś na to narzekał, dlatego napisałem to w opisie usterki. Zobaczymy jak to się skończy ale mam nadzieję, że wymienią mi player na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

hmmm zainstalowałem WMP 10, przechodze do okna "synchronizacja" i po prawej stronie w okienku mam swojego playera, ale nia ma tam żadnego innego folderu oprócz tych dodanych przezemnie. nie ma tez nigdzie tych "cudownych" 20 kawałków których bardzo chce sie pozbyć !

jesli ktos z was wie jak to zrobic prosze o info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
ja nie mialem problemow z wywaleniem tych mp3, normalnie otworzylem urzadzenie przenosne pod windowsem i usunalem deletem pliki

 

Ja z C140 usunalem tak samo - wiec to chyba najprostszy sposob aby pozbyc sie niechcianych piosenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam.

 

Pliki które fabrycznie wgrane są na odtwarzacz są ukryte :)). Wystarczy ustawić odtwarzacz na MSC i w opcjach folderów ustawić żeby pokazywał ukryte pliki wejsc w odtwarzacz i je usunac.

Pozdrawiam

 

Ja je usuwałem pod "Auto Detect"... ;) Podsumowując trzeba próbować na różnych trybach i różnych komputerach, aby się tego syfu pozbyć. Te dwa tryby to nie jest chyba jednak najlepsze rozwiązanie, powinni dać normalne UMS i byłby spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Ja mam sansę c240 [ciach]

 

u mnie C240 ('soft z radiem') wygladalo to tak :

1) player -> usb na autodetekcja -> windows -> opcje katalogów pokazywanie ukrytych plikow/folderow -> media -> music

lub

2) player -> usb na autodetekcja -> synchro z wmp10

 

przy USB MSC nie były widziane w wmp oraz xp (sp2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności