Skocz do zawartości

Gdzie moje 4GB? problem z MP4 i pamięcią


Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam odtwarzacz MP4 firmy sony o pojemnosci 4 GB. Lecz jest taki problem że kumpel sformatował go z pod windowsa i teraz jest tylko 109 mb jak by ktos wiedzial jak mozna przywrocic te 4 GB to bede dozgonie wdzieczny jesli mi powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

masz pecha zrobili Cie w "jajo" tak zwane, kupiles oszukanego plyerka... no i masz 120 mb na muze, chciales podjeby sonego to masz na wlasne zyczenie...

przykre to ale nic juz nie mozesz zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszłość - nie wpadnij przypadkiem na pomysł kupowania innego odtwarzacza mp4. Chyba już dostałeś nauczkę, że nie ma nic za darmo, a oszczędzanie w taki sposób paru złotych naprawdę się nie opłaca. Teraz nie masz pieniędzy, odtwarzacz nie działa i czeka Cię tylko mnóstwo problemów i straconego czasu na załatwianie tej sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kiedys na radioodbiornikach

tez widniala nazwa Sony a obok malymi literkami

IC's by Sony

czyli we wnetrzu znajduja sie uklady scalone f-my Sony!

 

Ale powinienes reklamowac "sprzet"bo w tytule i opisie aukcji wyraznie pisze

"okazyjne MP4 Sony":--- a nie jest firmowany przez Sony!

a poza tym ta "napompowana pamiec 128Mb":-(

tu jest przegiecie totalne rozumie gdyby bylo 256mb albo 512mb bo juz tak sie zdarzalo ale 4GB ---no tupet do kwadratu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to sie wyjasni.. Bylo o tych "niby-sony" na forum juz, w koncu znalazl sie ktos kto takie "cudo" kupil... Zycze aby wszystko sie wyjasnilo i abys otrzymal zwrot kosztow, a allegrowemu cwaniakowi - zeby zablokowali konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony i 4GB :D.

Na allegro sprzedawano pendrive'y o takiej pojemnosci. Wtedy spooooro ludzi wtopilo kase w ten wynalazek. Jeden to nawet stracil cala prace magisterska, bo wgral na flasha i wykasowal z dysku.

 

Wszystko bylo OK, dopoki nie zaladowalo sie na playera okolo 128 MB.

 

Na przyszlosc nim cos kupisz, to poczytaj troche. Na grupie dyskusyjnej alt.pl.allegro poruszalismy temat podrobek Sony jakos w drugiej polowie 2005 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszlosc nim cos kupisz, to poczytaj troche. Na grupie dyskusyjnej alt.pl.allegro poruszalismy temat podrobek Sony jakos w drugiej polowie 2005 roku.

 

Ralph , pomysl jak najbardziej sluszny, ale ponad polowa osob korzystajacych z sieci nie wie co to grupy dyskusyjne ani nie wie jak je czytac.

Ponadto oszust bazuje zawsze na niewiedzy - ci co wiedza to nie kupia. ci co nie wiedza moze dadza sie zlapac. mozna trabic w gazetach, tv i radio - ale zawsze ktos niedoinformowany sie znajdzie.

jedyna nadzieja, ze oszust postraszony sprawa w sadzie i policja zwroci kase - a kupujacy wyciagnie z tej lekcji nalezyte wnioski.

nikt nie lubi byc oszukiwany - jednak kazdy z nas moze byc potencjalna ofiara. bo na pewno nikt nie zna sie dobrze na wszystkim - jestes dobry w sprzecie - oszukaja cie w sklepie miesnym lub w warzywniaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, sporo ludzi ludzi sie, ze akurat to jest super okazja i maja wielkie szczescie. ponadto takie okazje maja dosc krotkie okresy waznosci - wlasnie po to aby podjac decyzje pod wplywem impulsu.

mi sie juz trafilo kilka razy tak naciac - na szczescie kupione buble nie byly drogie. szkoda, ze czlek sie najlepiej uczy na wlasnych bledach i nie za bardzo na bledach innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie zna sie dobrze na wszystkim - jestes dobry w sprzecie - oszukaja cie w sklepie miesnym lub w warzywniaku
kreciik, to prawda, ale jeżeli człowiek wykazuje się choćby podstawami zdrowego rozsądku, to jest się w stanie uchronić przed przynajmniej podstawowymi oszustwami.

 

Nie ma cudów i jeżeli coś kosztuje wszędzie 100 zł, a ktoś nagle oferuje nam "niepowtarzalną okazję", czy "świetny interes" za jedyne 30 zł, to znaczy, że robi nas w konia. Pomijając już wszelkie dywagacje na temat "płacenia za znaczek firmowy, a nie za jakość"... jeżeli faktycznie ktoś już wyniucha jakiś świetny interes, to przecież nie ma żadnego interesu, żeby się nim dzielić z wszystkimi wokół.

 

Oszustwa bazują z reguły na podstawowych ludzkich odruchach, ale najczęściej nie trzeba być ekspertem, żeby odróżnić rzeczy prawdopodobne od fikcji. Obiecanki na aukcjach allegro nie różnią się pod tym względem niczym od obietnic polityków, ale ludzie z niewiadomych przyczyn ciągle wierzą w mannę z nieba, zamiast spojrzeć na wszystko z realnej perspektywy.

 

NIE MA NIC ZA DARMO! A NAWET JEŻELI NIE PŁACISZ ZA TO NA POCZĄTKU, TO NIC SIĘ NIE MARTW - ZAPŁACISZ PÓŹNIEJ Z ODSETKAMI.

 

PS. Następny człowiek dał się zrobić w bambuko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecanki na aukcjach allegro nie różnią się pod tym względem niczym od obietnic polityków, ale ludzie z niewiadomych przyczyn ciągle wierzą w mannę z nieba, zamiast spojrzeć na wszystko z realnej perspektywy.

 

tylko, ze jak oszust klamie a polityk obiecuje. jeden powinien isc do pierdla bo oszustwo jest karalne, a polityk obiecuje nie oszukujac, pomimo, ze swiadomie oszukuje. argumentem dla politykow jest uzasadnienie, ze jesli oni nie obiecaja wyborcom to zrobi to ktos inny a oni nie moga sobie na to pozwolic aby byc oderwanym od zloba. ile lepiej jest krasc i oszukiwac samemu niz patrzec jak robia to inni.

 

moze inny przyklad: dochody normalnych ludzi w tym nienormalnym kraju sa opodatkowane. diety naszych reprezentantow nie sa opodadkowane. wniosek: nasi reprezentanci nie sa ludzmi. powstaje pytanie: dlaczego raz, ze oszukuja i nie ida do pierdla to jeszcze tych oszustow zwolniono z placenia podatkow na rzecz normalnych ludzi. kolejna sprawa: czy ci oszusci nie maja wstydu i pozwalaja aby ich obywatele utrzymywali.

 

podsumowujac: dla mnie oszust z allegro jest bardzooo uczciwy w porownaniu do wyzej wymienionych. oszust-polityk to zagrozenie dla calego narodu. i ciekawy jestem kiedy sie tych kryminalistow postawi przed pluton egzegucyjny a ziemie po ich plugawych willach zdezynsekuje i posieje drzewka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac: dla mnie oszust z allegro jest bardzooo uczciwy w porownaniu do wyzej wymienionych. oszust-polityk to zagrozenie dla calego narodu. i ciekawy jestem kiedy sie tych kryminalistow postawi przed pluton egzegucyjny a ziemie po ich plugawych willach zdezynsekuje i posieje drzewka
Obawiam się, że możesz się nie doczekać... też chętnie bym to zobaczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa powinno sie zainteresowac Sony i walczyc z wizerunkami. Wielu sie zorientuje ze nie jest to sprzet firmowy. Tak czy siak psuje to wizerunek firmy w jakims tam stopniu, bo niektorzy moga to wziasc jako sprzet orginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że możesz się nie doczekać... też chętnie bym to zobaczył.

 

na pewno nie bedzie to ani proste ani latwe. nie spotkalem jeszcze wariata, ktory by sie przyznal, ze jest wariatem. pozostaje liczyc tylko, ze sytuacja bedzie sprzyjajace i uda sie postawic zdrajcow przed pluten egzekucyjnym wraz z ich tanimi slugusami.

piasku w naszej ukochanej ojczyznie wystarczy aby ich przysypac.

 

zawsze mi sie podobalo rozwiazanie rumunskie - krotkie serie z kalacha i cala rzadzaca rodzinka politykow-oszustow spoczela na podlodze w swoim palacyku, z ktorego dreczyla narod.

 

wydaje mi sie, ze te dekle juz na tyle narozrabiali, ze ludzie maja ich dosyc. z kim nie rozmawiam to leca same bluzgi na tych zwyrodnialcow.

 

wg mnie to kwestia czasu.

 

Echelon spauzujmy, bo ci co maja cos na sumieniu nie beda mogli spac spokojnie. po co ich ponadto ostrzegac - jeszcze tchorzliwe parchy pouciekaja, co maja w swojej naturze - wyslugiwac sie innymi i za innych plecy sie chowac.

 

zmykam juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności