Skocz do zawartości

Sandisk Dla Wymagających? ;)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja wiem, ale poki co osiaginica SnaDiska ciezko nazwac osignieciami. Były to własnie obudowy do kart pamiec z ekrnam LCD - nic wiecej.

 

poki co w nowych widze ze porpawiono (a) deisng (B) menu .. czekam na wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wkleić swój post sprzed trzech tygodni .

 

Panowie trzeba zweryfikować uprzedzenia i stereotypy (Na szczęście na to zawsze jest pora)

SanDiski awangardą postępu? Tak, tak. Najbardziej zaawansowany z nowej generacji playerów tej firmy

e-250, e-260, e270 (odpowiednio 2GB,4GB,6GB... !!!) to pierwszy na świecie seryjnie produkowany

flash player który "dociągnął" do 6 GB. Wstępne recenzje( patrz TU ) są ;wcale, wcale. W Europie sprzedaż dopiero od czerwca , w Niemczech wyjściowa

cena to 250 EUR(voila) Uboższy SanDisk e-250 (2 GB) ale także z radiem i kolorowym wyświetlaczem w tym samym sklepie to 150EUR.

Ciekawe co na to Apple, czy da sobie wydrzeć palmę pierwszeństwa? Myslę że nie i perpektywa

8 czy nawet 10 GB fleshy, które pojawią się w sklepach w tym półroczu ( o tym pisał niedawno Skręt) ,staje się niemal 100%-owo pewna.

PS. Właśnie wrzuciłem dane do Google i wypluło mi że w polsko-francuski dystrybutor Pixmania ( link )rozpoczyna sprzedaż

6 GB flasha SanDiska już .....05/04/2006. Cena 1394 zł w porównaniu z niemieckimi jest

perfidnie zawyżona....ale,ale. Luuuudzie..... zawsze byliśmy do przodu przynajmniej 8 godzin przed

Ameryką, ale jak widać teraz to czasowy Rów Marjański.Przez całe dwa miesiące będziemy krajem

największych flash-playerów, krajem na który cały świat będzie patrzył z podziwem, zachwytem i

zazdrością.Ach... aż chce się żyć z taką świadomością....ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze u Ciebie nic nie było o podzespołach, a dla mnie to molog by miec milard gigabajtów a jak by nie gralo to kupił bym sobie pen driva o tej samej pojemnosci :)

 

a teraz wiem wiecej i wiem ze warto czekac. pytanie jaka bedzie u nas cena. ale jak to bedzie ładnie brzekac, to napewno zagosci na MP3Store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale juz w Siriusie :

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...a_e270_6GB.html

1100,-

a wersja 4GB 900,-

o zeby tak jeszcze SanDisk oferowal wiecej formatow!

Ale skoro bebehy znanego producenta wchodza wsklad urzadzonka i nawetjako pierwszy SanDisk

wykorzystuje premierowy chipset PP5024 (procesor 2-rdzeniowy 100Mhz)

powinno to slicznie grac aimozliwosci,ze ho,ho!

Byleby firmware byl dobrze napisany tonawet IAudio zadrży!

no i bez HDD o ktorego trzeba uwazac,tulic i piescic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na ten link do niemieckiego sklepu- 246 EUR za 6GB ale dopiero

od......czerwca. :) To jednak strasznie przyjemne że u nas jest a u nich nie ma :D

Ale w końcu Sandisk to amerykańska firma , a kto z dzielnymi US Marines zdobywał

Irak jak nie my ! :D A może te Sandiski to część sławnego pakietu know-how w zamian

za kupno F-16 ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na ten link do niemieckiego sklepu- 246 EUR za 6GB ale dopiero

od......czerwca. :) To jednak strasznie przyjemne że u nas jest a u nich nie ma :D

Ale w końcu Sandisk to amerykańska firma , a kto z dzielnymi US Marines zdobywał

Irak jak nie my ! :D A może te Sandiski to część sławnego pakietu know-how w zamian

za kupno F-16 ? ;)

 

Ciekawa interpretacja :P Optymizmem napawa wlasnie to, ze Sandisk to amerykanska firma ktora na innym niz playery polu odniosla sukces, ma czesc tych samych podzespolow co Rio i Iriver i w dodatku czyta karty pamieci, i podejrzewam, ze tak bedzie we wszystkich nastepnych modelach :)

 

[edit]

Wciaz wielka niewiadoma pozostaje jakosc dzwieku nowych playerow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edit]

Wciaz wielka niewiadoma pozostaje jakosc dzwieku nowych playerow :(

 

Cytaty z linku << LINK >>

 

Low levels of system noise can heard through headphones at low or zero volume.

 

i

 

The e200 may not sound as beautiful as a Cowon or a Sony player, but it comes close. The only misgiving we had was a dim but noticeable clicking when adjusting the volume and bits of noise caused by internal electronic interference, definitely noticeable when the dial lights up blue. We hope SanDisk can address this hit to the overall sound quality.

 

nie napawają optymizmem. Jednak sama elektronika to nie wszystko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak czekam na opinie kogos z forum :) Bo "Cowon or a Sony player" to jednak jest duza roznica, a tutaj sa stawiane na jednej polce. Z reszta maj inglisz izynt gut, dlatego nie lubie czytac anglojezyczych recenzji bo mnie to strasznie meczy i w dodatku czesto wiele nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pragne zauwarzyc ze SanDisk w Polsce mogl zarobił duzo pieniazków. Dlaczego? Przeciesz wiemy ze ze był w hipermarketach za smieszna kase.

 

Polski importer mogl dostac jakis prioryetet... lub na nas robia testy ;)

 

Co do jakosci to ja juz czytałe i o odluchach na po CES tez czytalem.. w obu przypadkach bylo ze bez rewelacji, ale bardzo przyjemnie - co w sumie guzik mi mowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wiekszosc playerkow ma podobne procki a graja roznie... dlaczego - bo inne chipy odpowiadaja za przetwarzanie dzwieku audio (o ile dobrze pamietam). na przyklad znaczna roznica w brzmieniu ipoda video i ipoda nano wynika z faktu ze ten pierwszy posiada procesor broadcoma ze sprzetowa obsluga video (mpeg 4 i h.264) oraz audio i on jest odpowiedzialny za czsc zadan z nim zwiazanych, natomiast ipod nano posiada jakis zupelnie inny uklad. kiedys gdzies wpadl mi w rece artykul na ten temat, ale go zawieruszylem i wiele z niego zapomnialem, ale rysowalo sie to mniej wiecej tak.

 

swoja droga, te wzmianki o szumach przypominaja mi moje zmagania z zen micro :] tam to dopiero szumialo ;] jak rozpedzal sie dysk to sluchawki piszczały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no i mamy w Polsce

http://www.agito.pl/product/29829

SanDisk SANSA e250 2GB

cena rewelacyjna 490,-

Może ja jestem ślepy ale a widze cenę 694 zł :o

To bardzo , bardzo drogo w porównaniu z ceną Sandisków na Zachodzie

W Polsce można w sieci kupić nowego Samsunga YP-U1Q 2GB

za 500zł, za 600zł można też mieć 2GB iPoda.

O jakiej konkurencji , i o jakim szoku mówimy.?

Że z taniej marki Sandiski w Polsce stał się marką drogą ? :(

(E270 6 Gb w Pixmanii kosztuje 1400 zł- to skandal!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności