Skocz do zawartości

Iriver e100 vs Creative zen


Gość Jorzik

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam takie pytanie ktory z tych grajkow jest lepszy pod wzgledem jakosci dzwieku ? to jedno pytanie a drugie ktroy jest latwiejszy w obsludze.

a na zakonczenie posta, chcialbym uslyszec od was ewentualnie inne propozycje mp3/mp4 w tej cenie, nie mam zamiaru ogladac filmow, ale chcialbym widoczne i czytelne menu.

pozdrawiam i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu wybralbym irivera e100. Ma prosciejsze w obsludze menu,posiada wbudowane dwa glosnik,jakosc dzwieku jest naprawde dobra lepsza niz w zenie..Chociaz znow zen ma lepsze sluchawki w zestawie..ale to nic zawsze mozna dokupic..Polecam tez sandiska fuze..niezly player ma podswietlany prZycisk nawigacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem creative zen kilka dni ,dopóki nie poszła płyta główna,nie mogę powiedzieć czyja to wina.

Przez te kilka dni bawiłem się nim sporo i uważam że to świetny player z b dobrym wyświetlaczem

i dobrą jakoscią dźwięku,niestety po usterce przeczytałem że nie każde złoto co sie świeci i że

to nie tylko mój problem jaki doznałem z tym playerem,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynajac:

 

iriver x20 : posiada ekran 2,2" wbudowane 2 glosniki,obudowa w calosci z plastiku,player niestety dosyc duzy i stosunkowo ciezki, plusem jest wymienialna bateria ktora znajduje sie od spodu odtwarzacza...wiec podobnie jak w telefonach,wbudowane wejscie line-in

 

iriver e100: posiada ekran 2,4" czyli nieco wiekszy niz jest w x20,wbudowane 2 glosniki nie wiem czy graja glosniej niz w x20 ale sa-duzy plus,odtwarzacz niezaduzy chudy,wbudowane wejscie line-in .

 

Wedlug mnie odtwarzacze niczym praktycznie sie nie roznia...iriver x20 jest starszy od irivera e100 a na dodatek drozszy..

 

wiec wiesz co wybierasz!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, bo sam chce taki playerek sobie kupić, to obecnie najlepszym wyborem będzie Meizu M6, najlepiej SP. Jakość dźwięku dużo lepsza niż ww. playerki, poczytaj sobie o nim...

 

PS Podświetlany przycisk, nie no, to jest dopiero zaleta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam takie pytanie ktory z tych grajkow jest lepszy pod wzgledem jakosci dzwieku ? to jedno pytanie a drugie ktroy jest latwiejszy w obsludze.

a na zakonczenie posta, chcialbym uslyszec od was ewentualnie inne propozycje mp3/mp4 w tej cenie, nie mam zamiaru ogladac filmow, ale chcialbym widoczne i czytelne menu.

pozdrawiam i z gory dziekuje

dźwiękowo obydwa są dobre, ale dołączone słuchawki trzeba oczywiście zmienić.

w obsłudze za to obydwa są nieintuicyjne na początku, potem idzie się przyzwyczaić, z tym że obsługa zena jest jak dla mnie mniej denerwująca bo jest "szybszy", ma bardziej wydzielone klawisze i nie klikają one (w e100 dość głośno).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności