Skocz do zawartości

Vedia C3 Czy Pentagram R Wave ?


Gość barder90

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dylemat polega właśnie na wyborze...trudnym wyborze :P Który z tych playerów lepszy? Za Vedią przemawiają do mnie 2 wyjścia na słuchawki, głośniczki i slot na karty pamięci. Pentagram natomiast z wyglądu wydaje mi się ciekawszy - jego design lepiej do mnie przemawia :D Która z tych mp3 będzie lepsza? Jakość dźwięku się dla mnie liczy, w miarę płynne wyświetlane filmy i funkcjonalność. Jak na razie jestem za Vedią B) Jeżeli wybór padłby na V3 to dobre dokanałowe słuchawki do niej mogą być VP35? Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vedia mi się podoba, głośniczki, 2 wyjścia słuchawkowe i jakieś gry :D Ciekawe jak wyglądają na tym playerku... Kartę miniSD już mam więc +1Gb więcej :rolleyes: Jak bym wybierał to opcje 4GB. A w odsłuchu jak brzmi c3? Miał już ktoś kontakt? Jakie dokanałówki byłyby dobre do C3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jestem posiadaczem vedi c3 2gb jestem z niej bardzo zadowolony 1 minus jest taki że znajdują się wyraźne odciski palców na wyświetlaczu ale dźwięk jest naprawdę świetny joystick bardzo precyzyjny i jakość wyświetlacza na wysokim poziomie. Mam tylko pytanie jak zmienia się tapetę w tej mp4 z góry dziękuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość maciek n

witam mam juz około 5 miesiecy pentagram i bardzo sie z niego ciesze dzwiek jest bardzo ladny, jest pelno ustawien jest najsolidniejszym sprzetem na rynku, sam fakt to to ze na pentagram zlanczaja sie dwie firmy. najbardziej polecam pentagram vanquish r vave choc kosztuje 299 złotych jest bardzo swietny jego brzmienie nie dorównuje do tamtego odtwarzacza, a do pentagramów dodają gry ja mam ich 5/6 jest bardzo ladny a w dodatku posiada mozliwosz podbicja basów i sopranów ale w eqalizerze ma jeszcze coś takiego jak PlayFX jest to bardzo dobrze wykonczone ustawienia basów dla zwolenników. Jezeli miał bym wybierac z pewnoscia wybrałbym pentagram. B) u mnie w sklepie kazdy kupuje pentagram i jest zadowolony a jezeli wybierzesz tmten odtwarzacz to po 7 miesiącach ci sie znudzi jezeli pomogłem to sie bardzo ciesze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tutaj patrze a ostatnio także słyszałem takie opinie(i to nie od 10-latków, jak pewnie niektórzy będą chcieli mi przypomnieć) że poziom produktów grających firmy pentagram jest na prawde wysoki, a nie, tutaj tak je opisujecie jakby to był najgorszy złom na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Pentagram grał lepiej od Muvo i to o niebo lepiej. Jednak jakość wykonania tragiczna. Srebrne przyciski po dwóch tygodniach był szare, bo zeszła z nich farba. Bardzo to efektownie wyglądało. Do tego trzymając go w plecaku z książką, uległy zniszczeniu słuchawki (to moja wina fakt) oraz wtyk na słuchawki. Lata sobie w środku. Teraz to już tylko pendrive dla mnie.

 

Już za same jakość wykonania nigdy nie kupię mp3 z tej firmy. Nie wspomnę już o wadzie, że baterie zżerało dwa razy szybciej gdy słuchałem radia. Nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tutaj patrze a ostatnio także słyszałem takie opinie(i to nie od 10-latków, jak pewnie niektórzy będą chcieli mi przypomnieć) że poziom produktów grających firmy pentagram jest na prawde wysoki, a nie, tutaj tak je opisujecie jakby to był najgorszy złom na ziemi.

Zależy z czym kto miał porównanie ;) (Czy w ogóle miał?) Z Pentagramem rzeczywiście nie jest tak tragicznie, typowy produkt oem, ale oparty o tańsze warianty podzespołów. Pomimo że jeden z modeli Pentagrama to rebrand Teclasta to nie znajdzie się tam tej klasy bebechów co np w Vedii, która też ma w ofercie podobny oem. Plus Pentagrama to gwarancja, rzeczywiście jest się do kogo zwrócić w razie awarii, no i system door-to-door, przynajmniej na papierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał, jest to facet obracający się właśnie w sprzęcie grającym.Sam mówił że najpierw był zrazony do odtwarzaczy pentagramu, ale wave jest miłym wyjątkiem.Działa dobrze sprawnie, jakość dzwięku też niczego sobie, i nie rozwala się od razu.+ duży wyświetlacz.I jedna z najlepszych gwarancji na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość anosianimka

Ja miałam niedawno vedie to dałam ją bratu ;) teraz szukam czegoś podobnego i właśnie ten pentagram r wave mnie zaciekawił. narazie nie ma porównania <_< czy ktoś może mi przesłać kilka zdjęć pentagram r wave ? takie żeby były w trakcie odtwarzania muzyki najlepiej i jakiejś gry. I mam jeszcze dwa pytania :D Czy trzeba konwertować filmiki Avi żeby je oglądnąć i jaki są gry :P Wiem tyle że jest tetris.

 

 

Prosze o pomoc a fotki i inne prosze pisać na następujący adres e-mail: joana.latka@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności