Skocz do zawartości

Sansa Express - Wie Ktoś Kiedy Będzie Dostępna I Za Ile?


Gość Dejf86

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś kiedy ten model będzie dostępny w Polsce i w jakiej cenie? Myśle, żę SanDisk podbije rynek tanich odtwarzaczy tym modelem. Ma najważniejsze cechy, jakich ludzie szukają: wtyczka usb (bez kabla), radio (bez kombinowania z firmware), itd.

http://www.cyfrowe.pl/karta_produktu.php?idProdukt=3435#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sansa Express jest oferowana w dwóch wersjach. Model z wbudowanym radiem FM kosztuje 167 zł, a model bez radia 150 zł. Odtwarzacz może pracować jako dyktafon, a wersja z tunerem może też nagrywać do formatu MP3 programy radiowe. Gwarancja jest 12 miesięczna.

 

Prawdopodobnie będzie już w kwietniu ;)

Również sądzę, że będzie to topowy model.. jeszcze ta cena :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to pomyliłem terminy. Gwarancja może chyba nawet być 1 miesiąc, ale sklep przez 2 lata odpowiada za "zgodność towaru z umową". Więc jeżeli masz jakąś krótszą gwarancję to jeżeli popsuje się w ciągu dwóch lat to możesz oddać to do sklepu i to oni muszą się martwić co z tym dalej zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtd no w teorii tak też to wygląda - w praktyce nie jest tak ślicznie ;) bo sam miałem miłą przygodę i wiem, że nawet federacja konsumentów często guzik może :) a do tego w polskim prawie brakuje jasnych regół dotyczących gwarnacji produktów sprzedawanych na aukcjach - nie koniecznie nówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękojmia to się nazywało kiedyś. Jakiś czas temu, (rok albo dwa) była zmiana przepisów i termin rękojmia zmienione na "zgodność towaru z umową". Problem z tą zmianą jest taki że w starych przepisach na całą reklamację było chyba 2 tyg albo 1 miesiąc, a w obecnych sprzedawca musi się tylko "ustosunkować do zgłoszenia reklamacji" w ciągu 2 tyg. Więc jeżeli oddasz im coś do sklepu to oni mają 2tyg żeby cię poinformować czy uznają twoją reklamację czy nie. A przez ile czasu będą to naprawiać/wymieniać nie jest w przepisach sprecyzowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy poprawili w niej obsługę microSD w stosunku do serii c200/e200, bo jak nie to ten slot na karty jest praktycznie bezużyteczny, no maksymalnie 1GB można wpiąć.

 

kiedy to sprawdzales ?

ja czytalem, ze do 2 GB nie ma problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy poprawili w niej obsługę microSD w stosunku do serii c200/e200, bo jak nie to ten slot na karty jest praktycznie bezużyteczny, no maksymalnie 1GB można wpiąć.

 

kiedy to sprawdzales ?

ja czytalem, ze do 2 GB nie ma problemow.

 

Wpiąć pewnie i można ale włożenie karty 1GB powoduje wydłużenie uruchamiania playera o ~30 sec, co jak łatwo wyliczyć przy karcie 2GB daje minutę a przy 4GB microSDHC, który ma być niedługo obsługiwana, jakieś dwie minuty, więc średnio to wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności