Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Skiny Do Sansy E2xx


djpl

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka osob juz pytalo jak zmienic wyglad w sansie? jezeli mamy gotowe pliki operacja jest banalnie prosta wystarczy w trybie serwisowym podmienic pliki z firmware i gotowe :) troszke trudniej jest gdy mam czyste firmware i do niego chcemy dograc jakis schemat wygladu ktory jest w formacie .h3theme schody zaczynaja sie jezeli chcecie sie sami bawic bo jest troszke duzo pracy ale czemu by nie? :)

Do zabawy potrzebny jest program H3Mod oraz plik referencyjny do sansyE200 Sansa_e200_reference czyste pliki z firmware np. 1.01.11A PP5022.mi4 ...rdSupportSD oraz gotowy schemat wygladu PSP Theme lub pakiet ikonek Vista theme.

 

Po rozpakowaniu wrzucamy plik Sansa_e200_reference.bin do katalogu H3Mod i uruchamiamy H3Mod nastepnie klikamy na ikone LOAD FIRMWARE, jako typ pliku wybieramy mi4.firmware (*mi4) i zaznaczamy plik PP5022.mi4 program zaladuje wszstkie obrazki z firmware do programu

potem klikamy dwa razy OK i mozemy ladowac schematy. Majac gotowy schemat w formacie .h3theme klikamy na ikone LOAD THEME PACK wybieramy plik PSP Theme.h3theme klikamy OK i czekamy az sie wszsytko zaladuje potem ponownie OK. Majac przygotowane same obrazki postepujemy podobnie wybieramy IMPORT THEME IMAGES wybieramy katalog Vista theme i klikamy OK po chwili obrazki sie zaladuja i gotowe :) w tej wersji mozna zmienic tylko wybrane elementy czyli zamiast zaznaczac caly katalog Vista theme otwieramy go i wybieramy np katalog MENU i OK zamienione wtedy zostanie jedynie menu resza wygladu pozostanie natomiast bez zmian. Zostaje juz tylko zapisac plik firmware i w trybie serwisowym skopiowac do odtwarzacza zapisany plik PP5022.mi4 oraz BL_SD_boardSupportSD.rom

 

To co zamiescilem znalazlem na tych forach:

http://thesansa.com/forum/ oraz http://www.anythingbutipod.com/forum/

 

Gotowe Firmware z wygladem PSP Theme:

1.01.11A PSP Theme

1.02.12A PSP Theme

 

A wyglada to tak:

 

psp_1.jpg

psp_2.jpg

psp_3.jpg

psp_4.jpg

 

Gotowe firmware z wygladem Vista:

1.02.12A Vista Theme

 

vista.jpg

 

Na forach ktore podalem jest juz kilka gotowych wygladow oraz pare w "produkcji" ale te wydaja sie najladniejsze :) jezeli ktos znajdzie cos fajnego to dajcie to tu.

UPDATE:

tutaj macie troche nowych wygladow ktore nalezy zintegrowac z wybranym firmware wg wskazowek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w statystykach tamtejszego forum, w sekcji "strony i witryny linkujące" ;)

Hello, Yes i did find out through my statistics (statystykach?) sorry for writng in english, I know it is a polish forum :)

If you want the most recent PSP theme, it is linked and changed on this page:

http://thesansa.com/forum/viewtopic.php?t=45

 

Thank you :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sa te skiny. Szczególnie te PSP. Bardzo podobaja mi sie ikonki w glownym menu. Powinni w kolejnym frimwerze ulatwic wgrywanie takich skinow...

 

DLaczego linki do tych frimwarow nie dzialaja??

Thank you. I am going to upload a new one soon, so keep your eye out here:

http://thesansa.com/forum/viewtopic.php?t=45

 

Cheers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no wiem ale gdzie mam wklejic te dwa pliki jest napisane ze: zapisac plik firmware i w trybie serwisowym skopiowac do odtwarzacza zapisany plik PP5022.mi4 oraz BL_SD_boardSupportSD.rom ale gdzie konkretnie bo zapisywalem wszedzie gdzie sie da i nic::/

EDIT:

OK ZROBILEM WSZYSKO GRA I JEST OKEJ SRY ZA KLOPOT:p...CZY KOMUS TO SIE JUZ UDALO??...

 

EJ SKAD WZIALES TE MOTYWY CZY SA JESZCZE JAKIE PLS O LINK I CZY WIE KTOS JAK ZROBIC SWOJ??:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez na pierwszej stronie masz dwa linki do stron gdzie jest wiecej skinow takze na pierwszej stronie masz program do tworzenia skinow chyba ze masz problem z czytaniem :P a tak na powaznie to jak Ci sie nudzi otworz sobie jakiegos skina w tym programie zobacz jak wygladaja dane pliki z obrazkami, jakie sa nazwy i wielkosci, potem ppdpal photoshopa lub cos podobnego i cheja :) masz czas to zrob cos ladnego dla nas, spolecznosc bedzie Ci wdzieczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Sory ze odświeżam ale czy nie orientujecie sie jak wymienic motyw w rockboxie?

 

 

 

EDIT:

 

dobra sam sie zczailem :D jak narazie spotkalem tylko theme'sy zzipowane i wystarczy takie cuus rozpakowac w wybrane miejsce, pokaze nam sie .rockbox i to kopiujemy do naszego odtwarzacza. Przynajmniej tak mialem w mojej sansie i wszystko powchodzilo na swoje miejsce.

Pewnie wszyscy o tym wiedza ale moze znajdzie sie ktos taki jak ja ktory nie wiedzial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności